Кардіологи у Миколаєві

Консультація кардіолога в клініці «ON Clinic» 450
Когда узнала, что в этом центре ведет прием кардиолог с большим опытом, записалась на консультацию. Бутусов заставил по-новому взглянуть на мои проблемы, назначил режим, диету, лекарства, чувствую себя лучше и увереннее.
23 вересня '16 г.
Алла
Хочу, чтобы мать у хорошего кардиолога наблюдалась. Поэтому к Бутусову ее вожу на прием, если что. Отличный врач, хорошие результаты у нас, не пичкает нас таблетками, только самое необходимое.
03 вересня '16 г.
Алина
Лечением у кардиолога Бутусова Константина Николаевича более чем довольна. Еще бы такой специаличт, с таким огромным опытом работы. Константин Николаевич научил меня жить по новому, правильно раставлять приоритеты и уметь использовать грамотно свои речурсы. Это уникальный человек.
18 лютого '17 г.
Тамара
Випадково на прийом до Алли Борисівни потрапила, ставленням і лікуванням дуже задоволена залишилася. Тепер знайомим раджу, і сама якщо доведеться - тільки до неї.
06 вересня '16 г.
Валентин
Хочу, чтобы отец наблюдался у хорошего кардиолога, потому записал его на прием к Алле Борисовне. Много слышал о ней хорошего от ее коллег и пациентов. Пока мы очень довольны ее работой.
08 серпня '16 г.
Кардіолог
Лікар спеціалізується на терапії вроджених і набутих вад серця. Проводить терапію ішемічної хвороби серця, інфаркту, аритмії і серцевої недостатності будь-якої етіології розвитку. Спеціалізується на лікуванні гіпертонічної хвороби, тромбозах. Приймає за індивідуальним графіком.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Сімейний лікар
Кардіолог
Лікар вищої категорії Завгородня А. Б. спеціалізується на лікуванні патологій кардіологічного профілю та проведенні функціональної діагностики. Володіє методами добового моніторування, рефлекторних електрокардіографічних проб, велоергометрії. Має досвід проведення ЧСЕС серця, коректує терапії порушень серцевого ритму і рівня артеріального тиску.
Сімейний лікар
Записатися на прийом5 онлайн записів
Кардіоревматолог дитячий
Лікар займається виявленням і терапією серцево-судинних захворювань у дітей. Успішно лікує малі структурні аномалії серця, порушення ритму і провідності серця, вроджені вади серця, вегетативну дисфункцію й інші хвороби. У роботі використовує традиційні і сучасні методики.
Кардіоревматолог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Миколаїв вул. Велика Морська, 74/3 (Каштановий сквер, зуп. Соборна) р.Центральний
Кардіолог, УЗД-спеціаліст
Записатися на прийомЗа місяць записано 4 пацієнта
Кардіолог
Лікар Бутусов Костянтин Миколайович, кардіолог. Проводить діагностику і лікування пороку серця, вегетосудинної дистонії. У своїй практиці використовує магнітно-резонансну агіографію, ритмо- і електрокардіографію.