Кабінет психотерапевта Крапівіна С. А.

5.7
Миколаїв, пр-т Героїв України, 71/2
р.Інгульський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Приватний кабінет психотерапевта Крапівіна С.А. здійснює прийом і консультацію пацієнтів з тривожно-депресивними, невротичними та іншими розладами психіки, психологічний супровід при вирішенні конфліктних ситуацій, для коригування емоційного стану пацієнта. Виклик фахівця додому обговорюється додатково.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет психотерапевта Крапівіна С. А., вартість послуг:

• Реєстрація ЕЕГ (електроенцефалограми) з розшифровкою з функціональними пробами 500
  • Консультація психіатра 750
  • Лікування маніакально-депресивного синдрому МДП від 750
  • Лікування патологій психічних розвитків НПР від 750
  • Лікування шизофренії від 750
  • Консультація психіатра вдома
  • Консультація психіатра (для учасників АТО і особам із сільської місцевості)
  • Сеанс психотерапії 750
  • Лікування булімії від 750
  • Лікування анорексії від 750
  • Арт-терапія від 750
  • Консультація психотерапевта вдома
  • Консультація психотерапевта (для учасників АТО і особам із сільської місцевості)
  • психодіагностика
  • Скринінг когнітивних функцій (діагностика порушень пам'яті, уваги, мислення)
  • Електросонтерапія (перша процедура) 350
  • Транскраніальна електроанальгезія (друга і наступні процедури) 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Lasto4ka
Благодарна Сергею Александровичу за внимательность, честность и желание помочь. рекомендую
Я пришла узнать причину своих перееданий. Постоянно ела как за двоих. Сергей Александрович! Спасибо Вам большое за понимание и терпение, а особенно за мою ныне стройную фигуру!!! Помог мне узнать главную причину и проблема изчезла. Я была в шоке. РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ!!!
Нонна Г.
16 квітня '18р.
Брат лечился от алкоголизма, чего мы только не натерпелись! Постоянные галлюцинации, депрессивное состояние. Жалко было бросать его. Обратились к вам от бессилия и постоянного психоза, творил что попало. Благодарим вас за спасения самого дорого человека.
16 квітня '18р.
Очень понравился, как человек, в первую очередь. Хороший специалист.
Никита Тимченко
10 квітня '18р.
После операции моя бабушка начала, после принятия некоторых препаратов, бредить. Совсем другой человек. Думали определить ее уже в психическую клинику. Спасибо знакомому, что посоветовал ваш частный кабинет психотерапевта, привезли ее к вам в субботу (хорошо,что работаете в выходной) и после консультации поняли в чем проблема и как вернуть нам нашу бабушку в нормальную жизнь. Спасибо.
Марина К.
После смерти мужа у меня началось психологическое расстройство. Замкнулась в себе, не общалась вообще с людьми, пока не наткнулась на ваш сайт. Спасибо вашим сотрудникам за человеческое отношение.
Галина Приходько
После аварии начались проблемы с памятью, мышлением, вниманием. Постоянные нервные срывы, думала что сошла с ума. Ваши врачи меня спасли профессиональным лечением. Спасибо, что вернули мне смысл жизни.
Валерий
Сын начал терять в весе, стали выпадать волосы. Таял на глазах. Спасибо вашим специалистам, что быстро определили анорексию на фоне нервного психоза и назначили отличные препарата.
Калиниченко Ю.
Как же вы нас спасли! В субботу у мамы случился нервный срыв, не знали что делать! Обострение началось после стрессовой ситуации на работе, она ваша коллега, смерть пациента очень выбила ее из колеи. Вызвали вашего специалиста на дом! Быстрая помощь вашего психиатра вернула маму на землю. Спасибо.
Марина Овечкина
После пережитого стресса никак не могла нормально общаться с близкими да и вообще с людьми. Все и всё раздражало. Спасибо вашему психотерапевту за быструю квалифицированную помощь.
Виктор
Крапивин молодой и компетентный в психиатрии специалист. Сестра наблюдается у него не первый год, довольна лечением и отношением.
Игорь
Что-то мой батя стал сдавать, депрессии постоянно одолевают. Обратились за помощью к Крапивину, вот лечимся сейчас, ну отец вроде как повеселее и увереннее себя стал вести.

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Приватний кабінет доктора Мазо спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань, сексуальних розладів, чоловічого безпліддя та хвороб, що передаються статевим шляхом. Прийом веде лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, дієтолог.
Пн — Пт: 08:00-17:00
Миколаїв вул. Китобоїв, 16 (пов. 3, офіс 311) р.Інгульський
8,5
Приватний кабінет психотерапевта Ткачука Руслана спеціалізується на врегулюванні міжособистісних відносин, допомозі у власному розвитку пацієнта, при складних емоційних станах. Прийом веде психолог, терапевт, гештальт-терапевт.
Пн — Пт: 09:00-20:00