Завгородня Алла Борисівна

Кардіолог
Лікар вищої категорії Завгородня А. Б. спеціалізується на лікуванні патологій кардіологічного профілю та проведенні функціональної діагностики. Володіє методами добового моніторування, рефлекторних електрокардіографічних проб, велоергометрії. Має досвід проведення ЧСЕС серця, коректує терапії порушень серцевого ритму і рівня артеріального тиску.

Тамара
Випадково на прийом до Алли Борисівни потрапила, ставленням і лікуванням дуже задоволена залишилася. Тепер знайомим раджу, і сама якщо доведеться - тільки до неї.
Валентин
Хочу, чтобы отец наблюдался у хорошего кардиолога, потому записал его на прием к Алле Борисовне. Много слышал о ней хорошего от ее коллег и пациентов. Пока мы очень довольны ее работой.
Владимир
Я был на приёме у Аллы Борисовны и у меня сложилось мнение, что это не врач, а профессор медицины. Алла Борисовна произвела на меня очень крепкое впечатление. Приём, контактирование с больным, её назначения - всё на высшем уровне. Всё очень достойно и круто.
Красков Владимир
Прекрасный кардиолог Алла Борисовна. Очень грамотный врач и приятный человек. Спасибо Вам!
Денис
Просто:: профессиональный кардиолог!

• 1991 р.- Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова
  • З 1993 по 1995 роки проходила інтернатуру з терапії на базі Миколаївської обласної лікарні
  • З 1995 по 1996 роки навчалася в магістратурі з терапії на базі філії кафедри терапії №2 факультету удосконалення лікарів Одеського медичного інституту

• 1999 р. - курси тематичного удосконалення «Функціональна діагностика в кардіології» в Харківській медичній академії післядипломної освіти
  • 2002 р.- тематичне вдосконалення "Холтерівське моніторування ЕКГ" в Санкт-Петербурзі;
  • 2008 р. - цикл тематичного удосконалення «Добовий моніторинг ЕКГ та АТ» на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика, на базі Київського міського Центру серця
  • 2009 р. - цикл тематичного удосконалення «Сучасні методи лікування серцевих аритмій» на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти, на базі КНДІ кардіології ім. Н. Д. Стражеско

• Член Асоціації кардіологів України;
  • Член Асоціації аритмологів України.