Сторінка 26. Лікарі в Києві (метро Вокзальна)

Функціональний діагност
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Виконує УЗД серця, електрокардіографію, холтерівське (добове) моніторування ЕКГ. Проводить обстеження пацієнтів з вродженими та набутими вадами серця, серцевою недостатністю, легеневою гіпертензією та постінфарктними змінами.
Педіатр, алерголог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань у дітей та підлітків. Консультує з питань харчування та вакцинопрофілактики. Лікує патології травної системи, ГРВІ, риніти, ларингіти, бронхіти, інфекційні хвороби, бронхіальну астму, кропив'янку, атопічний дерматит, пневмонії та інші захворювання.
Ендокринолог
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів з ендокринологічними захворюваннями. Підбирає дієту. Лікує аутоімунний тиреоїдит, дифузний зоб, гіпотиреоз при вагітності, ожиріння, метаболічний синдром, цукровий діабет та інші хвороби.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Стоматолог-ортодонт
Чому я працюю лікарем? Моя пристрасть до медицини та бажання допомагати людям визначили мій шлях у професії лікаря-ортодонта. Кожен день я маю можливість змінювати життя пацієнтів, даруючи їм не лише красиві усмішки, а й впевненість у собі. Ортодонтія для мене – це більше ніж просто лікування зубів. Це мистецтво, яке поєднує в собі точність науки і тонкість людської чутливості. Моя мета – знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, допомогти їм досягти ідеального вирівнювання зубів та забезпечити правильний прикус, що позитивно вплине на їх загальне самопочуття і якість життя.
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Виконує дослідження щитовидної залози, печінки, жовчного міхура, нирок, селезінки, підшлункової залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів, судин. Займається розшифруванням результатів досліджень.
Отоларинголог
Лікар займається виявленням та терапією захворювань вух, горла та носа. Огляд ЛОР-органів. При необхідності призначає рентген, лабораторні та ендоскопічні методи дослідження. Успішно лікує отит, фурункули, абсцеси, приглухуватість, риніти, гайморити, синусити.
Терапевт
Невролог
Лікар займається лікуванням таких захворювань, як ВСД, мігрені, судинні захворювання головного мозку, запаморочення, порушення нервово-м'язової передачі, епілепсія, хвороба Паркінсона, головний біль. Регулярно бере участь у міжнародних та українських конгресах, конференціях, семінарах, курсах підвищення кваліфікації як у рамках основної спеціальності, так і у суміжних галузях.
Офтальмолог
Висококваліфікований спеціаліст присвятила роботі в царині офтальмології уже 30 років. Нині вона передає знання майбутнім поколінням лікарів і продовжує допомагати пацієнтам із патологією сітківки, глаукомою, запальними захворюваннями органів зору.
Пульмонолог, Терапевт