Іваницька Олена Олексіївна

Ортопед, Травматолог
Лікар вищої категорії
Лікар ортопед, травматолог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування дисплазій кульшових суглобів, порушень постави, Кривошей, сколіозів, спеціалізується на діагностиці та лікуванні переломів кісток у дітей різного віку. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.

Лікар працює в клініках:
Київ ул. Василя Липковського, 35А м.Вокзальна249м.Політехнічний інститут5913м.Олімпійська4912

Валентин
16 травня '18р.
Елена Алексеевна на все вопроси отвечает обесняет спецеалист от Бога спасиба большое ей !!!!!!!!
Лікуємося в Олени Олексіївни від сколіозу. Її призначення і рекомендації дійсно допомагають. Хочу їй сказати величезне спасибі за турботу про здоров'я сина.
Диана
Елена Алексеевна на все вопросы ответила, все объяснила подробно, за я ей очень благодарна!

• 1995 р. — Український державний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа».

• 2001 р. — передатестаційний цикл;
  • 2010 р. — ТУ «Травми і захворювання тазостегнового суглоба у дітей».