Красіков Дмитро Олександрович

Стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог загального профілю, спеціалізується на виявленні та лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту. Володіє навичками ендодонтії кореневих каналів під мікроскопом. Проводить естетичну реставрацію зубів. Виконує відбілювання зубної емалі, видалення зубів.

10 травня '17р.
Красиков Дмитрий Александрович - настоящий профи своего дела! Он просто спас меня от многолетней "невралгии тройничного нерва", как потом оказалось - все дело было в зубе мудрости:)) У него очень легкая рука и он очень внимателен к клиенту:) В общем - всем советую - отличный Мастер своего дела!
Саша
Специалист отличный
Назар
Врач внимательный, аккуратный, уделяет максимум внимания клиенту.
выбирала врача для дочки, остановила свой выбор на Дмитрии Александровиче и не пожалела! Дочка с удовольствием к нему ходила и ни разу не заплакала) Он дает очень правильные советы и рекомендации, очень качественно лечит и все свое внимание уделяет пациенту. Вот снова собираемся на очередной осмотр. Спасибо огромное умному и внимательному врачу.

• 2003 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за фахом "Стоматологія" кваліфікація лікар-стоматолог;
  • 2004 р. — Інтернатура за фахом "Дитяча терапевтична стоматологія";
  • 2006 р. — Українська військово-медична академія за фахом "Стоматологія" ступінь магістра медицини (Диплом з відмінністю).

• 2006 р. — Сертифікат лікаря-фахівця, виданий атестаційною комісією при Українській військово-медичній академії;
  • 2013 р. — Сертифікат про те, що надало звання лікаря-фахівця за фахом "Управління охороною здоров'я; спеціалізація — організація і управління охороною здоров'я", виданий атестаційною комісією при Українській військово-медичній академії;
  • 2015 р. — Сертифікат про підтвердження звання лікаря-фахівця за фахом "Стоматологія; спеціализація- ортопедична стоматологія", виданий атестаційною комісією Української військово-медичної академії.