Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (метро Славутич)

Бахмат Наталью Борисовна хороший человек я рожала у нее первого ребенка 19лет назад очень внимательная как женщина очень добрая мечтаю с ней встретиться показать фото сына и просто поговорить с ней и конечно же попасть на прием!
30 листопада '-1 г.
Тетяна
Ольга Олександрівна, дуже великий професіонал. Дякуючи її в нас прекрасний хлопчик, якого ми чекали біля 10 років. Це третя вагітність і Ольга Олександрівна її прекрасно довела, зробивши її святом, я насолоджувалась кожним днем. Зайвого ніколи не призначала, давала ґрунтовні поради, завжди на зв"язку і підтримувала! Це найкращий лікар! Всім рекомендую!!!
30 листопада '-1 г.
Голодова Марина
Вернула мне мое женское здоровье - Бахмат Наталия Борисовна! Внимательная, добрая, очень терпеливая и аккуратная. По всей женской линии в нашей семьи проблемы. Сестра тоже у нее лечилась, мы теперь довольны и радуемся жизни.
19 липня '18 г.
Валерия
Бахмат Наталия Борисовна - супер акушер-гинеколог!Лечилась у нее от патологии, вызванной инфекцией. Проводила диагностику воспалительного характера. Лечение мне подобрала индивидуально, потому что на некоторые препараты у меня аллергия. Очень мне с ней повезло. У кого такие же проблемы-рекомендую. Берегите себя.
30 червеня '18 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, репродуктолог
Лікар-гінеколог, репродуктолог вищої кваліфікаційної категорії, УЗД-фахівець, надає консультаційні послуги, веде спостереження за вагітністю. Доктор спеціалізується на використанні допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя, займається питаннями невиношування і лікуванням різних патологій репродуктивної системи у жінок. Володіє навичками ультразвукової діагностики, в тому числі під час вагітності. Доктор Червоткіна займається усуненням позаматкової вагітності, здійснює контроль за станом матері і плоду при виношуванні.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням патологій органів жіночої статевої сфери, включаючи захворювання, викликані інфекціями. Проводить діагностику недуг запального характеру, підбирає лікування індивідуально для кожного пацієнта. Займається профілактикою і терапією передракових станів, у тому числі пухлин молочних залоз. Володіє навичками проведення кольпоскопії й ультразвукової діагностики. Консультує жінок у питаннях вагітності, проводить пренатальні скрининги. Також спеціалізується на проведенні вакцинації пацієнток проти папіломавірусу.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар репродуктолог, акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування вульвовагініту, дисплазії піхви, дисплазії шийки матки, кіст яєчника та ін.
Записатися на прийом1 онлайн запис