Сторінка 4. Лікарі в Києві (метро Почайна)

Очень довольна знакомством с Алексеем Юрьевичем. Уже сразу после консультации была спокойна и не переживала, настолько расположил к себе. Исправил мне нос, теперь я красотка, за что очень благодарна!
30 листопада '-1 г.
Тамара
Хочу поделиться своими впечатлениями о работе Алексея Юрьевича Журавля. Он исправил мою носовую перегородку, благодаря чему я снова нормально дышу. Ну, и внешний вид, конечно, улучшился. Клинику смело советую.
30 листопада '-1 г.
Аліна
Дуже задоволена прийомом. Спеціаліст ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть і методи запропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких фахівців. Надалі буду звертатися лише нього!
09 березеня '20 г.
Ірина
Лікар прекрасний, відповів на всі мої запитання, які мене давно цікавили, все цілком доступно пояснив. Грамотно провів огляд, та проконсультував з приводу варикозно розширених вен. Планую надалі консультуватися у Владислава Валерійовича.
17 березеня '20 г.
Отоларинголог, пластичний хірург
Викликати лікаря додому
Лікар отоларинголог, проводить оперативне ургентнимне лікування хвороб горла, носа, вуха, гортані, шиї і суміжних областей та діагностику ендоскопом. Є членом Європейського ринологічного суспільства.
Консультація від 720 грн
Судинний хірург, флеболог, УЗД-фахівець
Владислав Валеріанович володіє сучасними методами діагностики, консервативного та оперативного лікування захворювань судин. Пріоритетний напрям – варикозне розширення вен, телеангіектазії (судинні сіточки), тромбофлебіти. Успішно практикує малоінвазивні методи оперативного лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог, косметолог-естетист
21 рік досвіду
Врач-косметолог, дерматовенеролог. Проводит прием и консультацию дерматовенерологических больных, пациентов детского возраста. Имеет опыт в лечении методами криодеструкции, криотерапии, биоревитализации. Регулярно повышает уровень квалификации в терапии пациентов с проблемной кожей и патологиями урогинетальной сферы.
Отоларинголог, Хірург
Отоларинголог Готюк Юлія Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні ЛОР-захворювань. Надає всю необхідну консультацію з приводу стану здоров'я таких органів, як вухо, горло і ніс. Лікує вушні запалення, хвороби носа (риніти, гайморити, синусити), інфекційні захворювання горла (ангіни, тонзиліти, фарингіти). Проводить теоретичні і практичні дослідження гостроти слуху пацієнтів за допомогою камертона. Займається продуванием вух. Промиває ніс і видаляє з нього поліпи і аденоїди. Практикує взяття пункції пазух носа. Має досвід видалення сторонніх предметів з носової і вушної порожнини. Надає профілактичну консультацію з метою запобігання ЛОР-хвороб.
Онколог, онкохірург
Лікар онколог, хірург другої кваліфікаційної категорії, основними напрямками в роботі є онкогінекології та маммология. Спеціаліст з великим практичним досвідом в торакальної і абдомінальної онкохірургії. Слюсаренко Олександр Олександрович проводить оперативне лікування пухлини молочної залози (доброякісної) і раку.
Уролог, Андролог
Лікар проводить консультативний прийом, комплексний огляд, направляє на лабораторні та інструментальні діагностичні заходи. Спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи. Розробляє терапію уретриту, циститу, простатиту і пієлонефриту. Працює з вродженими і набутими патологіями статевих органів.
Проктолог, хірург
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними захворюваннями. Лікує геморой, анальні тріщини, парапроктити, грижі, холецистити, апендицити. Здійснює видалення гемороїдальних вузлів лазером, радіохвильовим ножем. Виконує видалення поліпів анального каналу прямої кишки та видалення прямокишкових, ректовагінальних нориць.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Доктор Маслов Юрій Володимирович спеціалізується в стоматології широкого профілю. Проводить консультації, огляди, діагностику зубних захворювань. Здійснює медикаментозне лікування, виконує оперативні втручання з видалення зубів, ставить коронки. Компетентний в естетичної реставрації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Терапевт, гастроентеролог
Викликати лікаря додому
Лікар проводить комплексну терапію хронічних і невідкладних патологічних станів в гастроентерології, кардіології та пульмонології. Надає індивідуальні рекомендації щодо здорового способу життя, призначення ЛФК, дієтотерапії.
Консультація
Уролог
Лікар-уролог, спеціалізується на лікуванні передчасного сім'явиверження, імпотенції, відновлює потенцію чоловікам, підбираючи індивідуальні схеми лікування. Проводить безопераційне лікування фімозу у дітей старше 3-х років.