Готюк Юлія Олександрівна

Отоларинголог, Хірург
Лікар першої категорії
Отоларинголог Готюк Юлія Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні ЛОР-захворювань. Надає всю необхідну консультацію з приводу стану здоров'я таких органів, як вухо, горло і ніс. Лікує вушні запалення, хвороби носа (риніти, гайморити, синусити), інфекційні захворювання горла (ангіни, тонзиліти, фарингіти). Проводить теоретичні і практичні дослідження гостроти слуху пацієнтів за допомогою камертона. Займається продуванием вух. Промиває ніс і видаляє з нього поліпи і аденоїди. Практикує взяття пункції пазух носа. Має досвід видалення сторонніх предметів з носової і вушної порожнини. Надає профілактичну консультацію з метою запобігання ЛОР-хвороб.

Понравилась сразу: у ребенка вызвала доверие, произвела впечатление приятной, доброжелательной женщины и достаточно грамотного специалиста. Консультацией я довольна, обязательно обратимся еще
Юлия Ковальчук
Хочу выразить свою огромнейшую благодарность нашему лор-хирургу Готюк Юлии Александровне за внимательный подход и профессионализм высокого уровня. К этому доктору можно смело отдать своего ребёнка в руки и не волноваться за его здоровье, потому что этот врач сделает все возможное что от неё зависит что бы сделать вашего ребёнка здоровым. Сегодня Юлия Александровна прооперировали моего ребёнка, из наркоза вышел хорошо, все обезболили после наркоза что бы не чувствовал боли, пить и кушать начал фактически сразу очень хорошо. Я желаю что бы в нашей стране было больше таких талантливых и человечных врачей, что бы люди ценили то что врачи делают для них и их детей и желаю что бы каждая такая трудная работа достойно оплачивалась.

• 2009 р. - Буковинський державний медичний університет;
  • 2011 р. - інтернатура з дитячої оториноларингології на базі ЛОР-відділення НДСЛ "Охматдит" і Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• 2016 р. - Сучасні ендоскопічні технології в оториноларингології, м. Полтава;
  • 2016 р. - курси з ендоскопічної рінохірургіі, м. Київ;
  • 2013 р. - Фоніатрія, м. Київ;
  • 2011 р. - Невідкладні стани в дитячій отоларингології, м. Київ;
  • 2015 р. - Rare Diseases Crossing Borders Togethe, Bialobrzegi, Poland;
  • 2017 р. - MPS II Masterclass Traditional and Advanced, Vienna, Austria;
  • 2017 р. - ENT Manifestations and Risk Factors MPS from an ENT Surgeons viewpoint, Austria.

• Член Асоціації дитячих оториноларингологів України