Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (метро Почайна)

Екатерина
Хороший врач. Настоящий специалист и очень деликатна на осмотрах. Я у нее лечила аменорею. Врач назначила ряд анализов, после прописала КОК. Очень удобно, и лечение, и заодно контрацепция. Нам с мужем такой вариант идеально подходит, т.к. мой природный цикл восстановился, но при этом нет угрозы нежелательной беременности, т.к. мы деток пока не планируем.
15 липня '19 г.
Наблюдалась с беременностью у Елены Анатольевны. Беременность была с осложнениями, но благодаря стараниям и знаниям Елены Анатольевны я сохранила беременность и родила здоровенькую дочурку. Безгранично ей благодарна!
12 липня '19 г.
Один из немногих адекватных врачей в Киеве. Все осмотры очень тщательны и аккуратны. Третий год хожу только к Арендарь Е.А. Советую.
09 липня '18 г.
Была у Татьяны Александровны на ультразвуковом обследовании. Процедуру провела качественно, придраться не к чему. Поскольку делала обследование органов малого таза, то все объяснила и сделала предварительное заключение. Я осталась очень довольна.
21 квітня '17 г.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог, має вищу категорію, виконує лапароскопічні і гістероскопічні операціі.Спеціалізіруется на лікуванні патологій шийки матки, доброякісних утворень яєчників і матки.
Акушер-гінеколог, фахівець естетичної гінекології, лікар УЗ діагностики
21 рік досвіду
Акушер-гінеколог вищої лікарської категорії спеціалізується на питаннях репродуктивного питання жінки і впливу гормонального фону на можливість зачаття. Кандидат медичних наук, лікує безпліддя та порушення менструації. Компетентна в проведенні ультразвукових діагностичних дослідженнях для вагітних, а також при підозрі на патологію органів жіночої сечостатевої системи. Крім того, проводить УЗД молочних залоз і залоз внутрішньої секреції, спостерігає вагітних, займається лікуванням полікістозу яєчників, інфекційних і запальних недуг.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні в області ендокринної гінекології: аномально маткової кровотечі; ендокринного безпліддя; метаболічного, передменструального, клімактеричного синдромів у жінок. Займається питаннями діагностики та лікування патології шийки матки.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Акушер-гінеколог
Доктор Кириліна Тетяна Сергіївна спеціалізується в областях гінекології і акушерства. Консультує, виписує рекомендації для профілактики ЗПСШ і ряду інших недуг. Виконує обстеження жіночої репродуктивної системи за допомогою кольпоскопа і біопсії, проводить також відеокольпоскопію, вагінальну і абдоминальную УЗ-діагностику. Практикує терапевтичне ін'єкційне лікування, також практикує введення медикаментів за допомогою тампонів. Крім того, використовує радіохвильової хірургію і вагінальні процедури. Лікує венеричні хвороби, папіломовірус, кандидоз, ерозію і дисплазію шийки матки.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії займається плануванням і веденням вагітності. Також спеціалізується на лікуванні ряду недуг гінекологічного профілю, включаючи запальні процеси, інфекційні захворювання і патологічні новоутворення. Проводить процедури біопсії, кольпоскопії, канонізації матки, діатермії і коагуляції. Надає психологічну підтримку сімейних пар при безпосередній близькості пологів, підвищує медичну грамотність майбутніх породіль.