Сторінка 332. Приватні лікарі в Києві

Самойлова
Мені лікар дуже сподобався, дуже компетентний та спокійний, такий яким має бути справжній фахівець. Ми довго не могли зрозуміти причину хвороби, але лікар нам все докладно пояснив. Від нього вийшли з повним розумінням суті проблеми.
07 лютого '20 г.
Аліна
Залишилися задоволені. Лікар все доступно пояснив, призначив додатково обстеження, та попросив прийти з готовим результатами. Ми так і зробили. Розписав подальше лікування. Як майбутній медик, можу оцінити роботу лікаря кваліфіковано.
02 лютого '20 г.
Мілана
Мені сподобалося, що лікар кваліфіковано підходить до своєї справи. Дуже добре пояснює. Якщо є якісь проблеми призначає хороше лікування. Добре провела огляд, дуже приємна жінка, я залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
07 березеня '20 г.
Ірина
Дуже сподобалася консультація !!! Лікар висококваліфікований. Розповів про причини проблеми. Запропонував можливі схеми лікування. Консультація тривала близько години. Все було по максимуму кваліфіковано. Рекомендую даного лікаря всім.
05 лютого '20 г.
Сімейний лікар
Лікування загальноклінічних захворювань
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Сімейний лікар
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань терапевтичного профілю. Проводить діагностику і лікування захворювань органів дихання, кровообігу, травлення, органів сечовидільної системи, володіє техніками надання невідкладної допомоги.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж
Стоматолог, хірург-ортопед
Лікар займається видаленням зубів, встановленням керамічних і металокерамічних коронок. Виконує зубозберігаючі і клаптеві операції, пластику вуздечки язика. Спеціалізується на зубної імплантації. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Реабілітолог
Спеціаліст проводить реабілітацію пацієнтів після отриманих травм, перенесених інсультів та хірургічних втручань. Допомагає відновитися після ендопротезування суглобів та онкологічних захворювань. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
УЗД-фахівець, терапевт
Лікар-терапевт спеціалізується на лікуванні хвороб широкого профілю. Діагностує захворювання внутрішніх органів на основі загального огляду, збору анамнезу і ряду досліджень, що включають ультразвукове. Лікує гастрити і виразкову хворобу, бронхіти та ГРВІ, нейроциркуляторну і вегетосудинну дистонію. Також займається лікуванням циститу і холециститу, призначає медикаменти при пневмонії.
Алерголог
Доктор Позняк Ірина Іванівна має вищу кваліфікаційну категорію в алергології. Дитячий лікар, діагностує і лікує симптоматику гіперактивності імунної системи у дітей старше трьох місяців. Також приймає пацієнтів і дорослого віку. Для лікування алергії застосовує унікальну німецьку методику. Позбавляє від алергічного кашлю, ринітів, висипу і роздратування на шкірних покривах, бронхіальної астми на тлі гіперчутливого імунітету. Крім того, лікує сезонну алергію. Складається в Асоціації дитячих алергологів України.
Київ вул. Копилівська, 1/7 (каб.12) м.Дорогожичі3111м.Почайна329
Хірург
Доктор Кобзар Володимир Леонідович спеціаліст вищої категорії, проводить діагностику і лікування захворювань шляхом хірургічного втручання. Займається первинною обробкою ран, перев'язкою, видаленням новоутворень, розкриттям поверхневих утворень шкіри, зняттям швів, Після оперативного втручання проводить профілактичні і післяопераційні консультації.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Терапевт, дієтолог
Доктор Поворознюк Юлія Петрівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Надає лікування пацієнтам із захворюванням різних систем органів. Також лікує пацієнтів з ожирінням, простудними і вірусними захворюваннями. При необхідності, може направити до фахівця більш вузькоспрямованому. До компетенції лікаря входить розробка індивідуальних графіків харчування і дієт. Член Асоціації дієтологів України.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
УЗД-фахівець
Доктор Чумак Ярослав Анатолійович, спеціалізується в області ультразвукової діагностики організму людини. Займається дослідженням органів і тканин людського організму, завдяки результатам може робити попередній висновок і оголошувати діагноз. Надає послуги ультразвукової діагностики органів малого таза, селезінки, нирок і печінки.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449
Фізіотерапевт
Доктор Тишкевич Олег Антонович спеціалізується на відновленні функцій і можливостей пацієнта шляхом фізіотерапії. Лікує захворювання різних органів і систем організму. Проводить прийом пацієнтів із захворюваннями суглобів, серця, нирок і печінки, очей. Займається фізіотерапевтичними процедурами, гальванізацією, парафінолікування.