Граболюк Федір Іванович

Хірург, Проктолог, Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Лікар проктолог, хірург вищої категорії професійної кваліфікації, надає професійну допомогу в діагностуванні і лікуванні захворювань прямої кишки і оточуючих її тканин. Проводить операції з видалення геморою, параректальной кісти, періанальних кондилом, иссечению анальної тріщини. Граболюк Федір Іванович фахівець в лікуванні парапроктиту, поліпозу товстої кишки, онкологічних процесів злоякісного і доброякісного генезу.

Шла на первую консультацию не очень охотно, думала, будет очень больно. Но и консультация, и осмотр прошли хорошо, назначена операция. Уверена, что будет отлично, потому что доверяю профессионалу.
Сергій
Хочу подякувати лікарю Граболюку Федіру Івановичу з Київського медичного центру «Сіті Доктор» (проспект Степана Бандери 17/1). Щиро дякую за професіоналізм, розуміння, толерантність. Завдяки професіоналізму Федіра Івановича мені вдало прооперували висічення анальної тріщини. Також дякую лікарю анастезіологу, усім медичним працівникам та молодшому медичному персоналу за чуйність, доброзичливість та милосердя. Бажаю процвітання вашому центру, наснаги, витримки та побільше вдячних пацієнтів З повагою пацієнт Корнієнко С.В.
Моя щира подяка чудовій людині та висококваліфікованому лікарю Федору Івановичу Граболюку. Обстеження та хірургічне втручання виконане на високому рівні. Чудовий лікар анестезіолог, чудовий медичний колектив. Федір Іванович, дякую Вам за допомогу в моїй непростій проблемі. Нехай ваші руки ніколи не зазнають втоми.

• 2000 р. — Київське медичне училище №2 (нині медичний коледж ім. П. І. Гаврося);
  • 2010 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2013 р. — інтернатура по спеціальності "Хірургія" на базі кафедри хірургії №4 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

• 2015 — курси підвищення кваліфікації;
  • 2015 р. — спеціальність з проктології;
  • 2016 р. — спеціалізація з ендоскопії;
  • 2018 р. – перша категорія, спеціальність «Хірургія».

Лікар надає послуги

• хірургічний огляд;
  • огляд проктолога;
  • аноскопія:
  • ректороманоскопія;
  • гастроскопія;
  • колоноскопія;
  • оперативні втручання, включаючи лапароскопічні на черевній порожнині;
  • оперативні втручання на промежині;
  • перев'язки;
  • постановка катетерів.

Лікар займається лікуванням захворювань

• артрит;
  • артроз;
  • варикозна хвороба;
  • доброякісні утворення шкіри та підшкірної клітковини;
  • апендицит;
  • парапроктит;
  • поліпи шлунково-кишкового тракту;
  • врослий ніготь;
  • мозолі;
  • грижі (пахова, пупкова, післяопераційна).