Погребняк Андрій Борисович

Невролог, Функціональний діагност
Лікар першої категорії
Невролог першої категорії, спеціалізується на проведенні функціональної діагностики і лікуванні неврологічних захворювань. Надає послуги з ранньої діагностики та лікування захворювань, пов'язаних з порушенням роботи центральної нервової системи. Призначає ефективну терапію при таких проблемах як параліч, мігрені, радикуліти різного ступеня тяжкості, неврити, епілепсія.

Ярослав
Пошел к терапевту с болью в спине, а оказалось нужно было к неврологу. Андрей Борисович безошибочно установил причину болей и назначил лечение. Теперь никакой боли, но зато знаю, в случае чего, к кому стоит обратиться.
Антонина
К Андрею Борисовичу ходили на дуплексное сканирование вен. Думали, что варикоз уже неизбежен, но благодаря его диагностике стало ясно, что все еще поправимо. Спасибо за качественную диагностику.

• Луганський державний медичний університет, 1995 р.;
  • інтернатура з неврології, 1997 р.

• 2001 р. — стажування з доплерографії, інститут нейрохірургії
  • 2002 р. — спеціалізація з ЕМГ та ВП мозку "Нейрософт"
  • 2002 — ПАЦ неврологія ХMAПO, ІІ категорія
  • 2003 — спеціалізація з ВП мозку, "Нейрософт"
  • 2004 — спеціалізується з клінічної нейрофізіології, ММА ім. Сеченова
  • 2006 — навчання ВЕЕГ і ПСГ "Медіком МТД" 2006 — спеціалізація з ВП мозку ДУ НІД неврології РAMН
  • 2008, 2013 рр, ПАЦ неврологія, ЛДМУ, І категорія
  • 2011 — первинна спеціалізація з організації та управління охороною здоров'я, ЛДМУ
  • 2013 — первинна спеціалізація з функціональної діагностики, ДДМУ 2016 — ПAЦ з організації охорони здоров'я

• Українська асоціація клінічних нейрофізіологів
  • Товариство неврологів