Лікарська практика

Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр «Лікарська Практика» - це сучасний спеціалізований медичний центр для дорослих і дітей, де досвідчені лікарі надають послуги в сфері функціональної діагностики в неврології. Ми орієнтуємося на кращі міжнародні стандарти діагностики і протоколи надання лікарської допомоги в комфортних умовах і на високому професійному рівні.

Консультаційний прийом ведуть лікарі таких спеціалізацій:

• вертебролог;
  • дорослий та дитячий невролог;
  • педіатр;
  • фізіотерапевт.

Клініка "Лікарська практика" пропонує такі послуги:

• комплексна ультразвукова діагностика;
  • електроенцефалографія;
  • електронейроміографія;
  • триплексне/дуплексне сканування;
  • дослідження вегетативної нервової системи;
  • методика викликаних потенціалів;
  • рефлексотерапія, блокади;
  • дослідження функції рівноваги;
  • фонофорез, електрофорез, гальванізація;
  • терапія імпульсними струмами;
  • різні види масажу.

Результати всіх досліджень, проведених у клініці, видаються пацієнтові на руки, а також зберігаються в електронній базі медичного центру.

Основні переваги:

• найкраще обладнання від провідних світових виробників;
  • можливість обстеження дітей;
  • висококваліфіковані е лікарі;
  • зручний графік медичного закладу;
  • результати досліджень видаються протягом 15-20 хвилин.

Клініка "Лікарська практика " — це індивідуальний підхід до кожного пацієнта, точна діагностика та ефективне лікування.

Лікарська практика, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Світлана
21 травня '22р.
Хочу залишити подяку медичному центру. Допомогли вирішити всі мої питання сьогодні. Робила узд шиї та голови, лікар спеціаліст своєї справи, вам щиро дякую за працю, все чітко та зрозуміло доносив інформацію.Також сподобалася лікар, яка опис робила енцефалограми - відчувається високий професіоналізм. Я обов'язково прислухаюся до ваших порад. Дівчинці на ресепшені величезне ДЯКУЮ- ти справжнє обличчя закладу, молодець. Я лишилася дуже задоволена. Заклад раджу всім.
Анастасия
Очень хороший врач и человек
Александр
Оставляю отзыв про девушку на рецепшине. Очень подробно и быстро помогла найти обследования которые мне надо было. Искала по всему Киеву. Спасибо!
Самый лучший для нас врач! Смогла распознать, поставить сложный наш диагноз, назначила правильное, эффективное лечение. Очень бережна к пациентам, без лишнего списка обследований, без лишних лекарств. Просто ЧУДО, что есть возможность лечить ребенка у такого ВРАЧА!
Ярослав
Пошел к терапевту с болью в спине, а оказалось нужно было к неврологу. Андрей Борисович безошибочно установил причину болей и назначил лечение. Теперь никакой боли, но зато знаю, в случае чего, к кому стоит обратиться.
Антонина
К Андрею Борисовичу ходили на дуплексное сканирование вен. Думали, что варикоз уже неизбежен, но благодаря его диагностике стало ясно, что все еще поправимо. Спасибо за качественную диагностику.
Емельянова Екатерина
22 травня '18р.
Второй раз обращаюсь в эту клинику, очень довольна. Девочки на рецепшине очень приветливые и вежливые, врачи компитентные, внимательные и готовы выслушать и помочь в любой ситуации. Огромное спасибо за вашу работу
Добрый день.Приезжала из Одессы на исследование ЭМГ таза и ног.Хочу выразить свою признательность доктору Дмитрию Сергеевичу за внимание и профессионализм.И неврологу Галине Владимировне.Очень серьезно,кропотливо и со знанием дела отнеслась к моей проблеме.Оба врача профессионально работают и очень сердечны и внимательны к пациенту а это очень важно!Желаю им обоим крепкого здоровья!С Ув.Галина Одесса.
Была на приеме у Галины Владимировны и осталась очень довольна. Очень внимательный доктор.Назначила лечение, надеюсь что мне поможет. После курса напишу отзыв о результатах.
Робила в клініці електронейроміографію, консультувалась у Галини Володимирівни весною 2017. Дуже уважний лікар, повне обстеження. Приємні враження, найголовніше - хвороба, яку прогнозували мені інші неврологи, як невиліковну, з допомогою грамотного курсу лікування (з мінімальним призначенням ліків) вдалося вилікувати. Ще великий плюс- підтримка лікаря через Viber/пошту, відсутність повторного прийому, тлумачення аналізів без додаткового візиту.
Олена
Консультувалась у Лариси Олександрівни після пологів. Чудовий лікар, розробила для мене програму, яка дуже допомогає. Дякую.
Машенька
Довелося звернутися у приватну лікарню, рекомендували доктора Фоменко. Я задоволен результатом консульвання мого сина.
Мария П.
Гарна лікарка, уважна була до моєї дитини, оглянула. Лікування триває. Буду до неї ще звертатися.
Ярослава
Дуже уважний лікар і чудова людина. Приводила сина на діагностику, зробили швидко та якісно.
В мене були сильні головні болі, почувала себе погано дуже часто. Лікарі не знайшли причини. За порадою подруг звернулась до Галини Володимирівні і не жалкую. Раджу гарного фахівця.
Эльвиира
Назначили диагностику. Я заранее волновалась, а зря. Все прошло отлично! Спасибо доктору!
Олег Иванович
Дмитрий Сергеевич прекрасно провел консультацию, назначил мне лечения. Я очень рад сотрудничеству с ним.
Женя
Исследование сделал быстро, качественно. Понравилось отношение к пациенту. Очень внимательный доктор.
ваш пациент
Прекрасный врач, хорошее отношение, есть результат.
Доктор внимательная, вежливая, приятная в общении.
Надежда Васильевна
Спасибо доктору за труд и терпение. Обращаемся уже неоднократно.
Олег Николаевич
Опытный доктор, внимательно относится к деталям. Буду продолжать сотрудничество, если возникнет необходимость.
Глеб
Проходил лечение после травмы, помогли с восстановлением здоровья. Благодарность доктору!
Согласна, отличный специалист. Врач очень внимателен и прекрасно находит общий язык с малышами. Спасибо!
Алик
Классный специалист, подсказал много нового.
Оля
Консультировалась у доктора по вопроса болезни ребенка. Всем довольна, на все вопросы получила грамотный ответ.
Антон
Давно не встречал такого опытного и корректного диагноста как Пищикова. Посоветовал своей жене – тоже осталась довольна.
Лидия
Быстро поставила диагноз, назначила лечение. Очень благодарна!
Антон
Хороший врач. Был несколько раз на консультации. Доктор очень внимателен к проблеме пациента.
Ксения
У меня роды проходили с осложнениями, да и вся беременность была очень тяжелая. В послеродовом периоде гинеколог направил меня на консультацию физиотерапевта. Врач, оценив мое состояние, результаты обследований, обозначил, какие методы физиотерапии наиболее эффективны в данном случае. Благодаря комплексному подходу я чувствую себя значительно лучше, обезболивающие средства принимая крайне редко. Спасибо огромное!
Анастасия
Сеансы физиотерапии Афанасьевой очень насыщенные, интересные и самое главное – эффективные. Она лучший специалист этого профиля.
Анастасия
Спасибо за хорошую консультацию. Всем довольна
Владислав
Составленный Ларисой Александровной Восстановительный курс помог мне приступить к работе уже через неделю. Спасибо!
Ростислав
Привозил сына на консультацию к Ирине Емельяновне. Внимательный и доброжелательный врач, все четко и доступно объяснила.
Мария Николаевна
Обследовалась раньше в другом центре. Но здесь мне понравилось больше. Хорошее отношение к нам, пациентам. Посоветую эту клинику своим знакомым
Екатерина
Прошла обследование в этой клинике, очень довольна. Всё быстро и организованно. Остались хорошие впечатления
Евгения
Долго не могла справиться с головокружениями. Теперь они беспокоят крайне редко благодаря Галине Владимировне!
Тамара
Консультация прошла очень быстро, обнаружил кисту почки и дал рекомендации по дальнейшим действиям. Огромное спасибо!
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1) м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр “Вемар” - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00