Сторінка 18. Лікарі в Києві (метро Либідська)

Борис Н.
Мені сподобалася, оперативність у вирішенні питання! Було проведені лабораторні аналізи, призначено лікування. Детально розписані рекомендації та лікування. Лікар, був уважним і доступно все пояснював. Притензій до фахівця немає.
02 березеня '20 г.
Гюнай
На рахунок фахівця зауважень, та нарікань взагалі немає. Все детально пояснила і розповіла. Направила на додаткове обстеження, і за результатами якого, вирахувала дозу препарату. Спеціаліст кваліфікований. Звертатися буду лише до неї.
02 лютого '20 г.
Сподобалося, що лікар висококваліфікований! Дала розгорнуту консультацію, тепер я повністю розумію суть моєї проблеми, запропонувала декілька шляхів вирішення проблеми. Разом ми обрали найоптимальніший. Дякую за кваліфікацію!
02 лютого '20 г.
Ірина
Мені дуже сподобався прийом. Лікар дуже кваліфікована, все пояснила, розповіла. Консультація була досить розгорнутою, все максимально доступно для розуміння! Процедури були проведені без будь-яких не приємних відчуттів! Рекомендую!
09 березеня '20 г.
Стоматолог
Лікування каналів, постановка пломб, професійна гігієна ротової порожнини.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Ортопед, Травматолог
Доктор Авілов Володимир Леонідович спеціалізується на травматології та ортопедії. Приймає пацієнтів і надає послуги консультації. Проводить первинну хірургічну обробку рани. Своєчасно надає допомогу по вправляння вивихів, лікування розтягувань і переломів. Веде хворих з множинними і важкими травматичними ушкодженнями.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Анестезіолог
Лікар забезпечує безпеку пацієнтів в процесі хірургічного втручання і в післяопераційному періоді. Ознайомлений з усіма видами знеболюючих препаратів. Має досвід проведення понад 1000 операцій з використанням штучного кровообігу, циркуляторного арешту. Є членом Асоціації кардіохірургів України.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог, отоларинголог-хірург
Доктор проводить прийом дітей і дорослих, виконує поліклінічні операції, такі як ендоскопія ЛОР-органів, кріотерапія слизової глотки і мигдалин, зозуля, промивання лакун мигдалин і т.д. Володіє навичками оперативного лікування: септопластика, конхотомія н / н раковин, радіохвильова електрокоагуляція н / н раковин та інше.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Анестезіолог
Доктор спеціалізується в області анестезіології. Має широкий досвід ведення передопераційного, інтраопераційного і постоперационного періодів у хворих з хірургічними вродженими або набутими вадами серця. Дійсний член Асоціації кардіохірургів України.
Педіатр-неонатолог
Лікар Гойденко Ірина Олександрівна надає медичну допомогу найменшим пацієнтам, у тому числі новонародженим. Здійснює підтримку вагітних та нещодавно народжених пацієнток, веде консультативний прийом з питань вигодовування та догляду за малюком. Лікує пульмонологічні та алергічні хвороби у дітей раннього віку.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Дерматолог, Косметолог
Доктор Гуцало Дмитро займається діагностикою та лікуванням хвороб шкіри. Консультує як косметолог і дерматолога. Проводить омолоджуючі ін'єкційні процедури. В роботі використовує також апаратні методики очищення обличчя і тіла. Виконує дерматоскопію для постановки діагнозу при такій симптоматиці, як свербіж, висипи та почервоніння шкірних покривів. Робить косметичні маски і пілінг особи. Індивідуально підбирає засоби для догляду за шкірою, виходячи з її типу і ступеня чутливості до певних натуральним компонентам.