Мухоморов Андрій Євгенович

Психіатр
Лікар вищої категорії
Лікар вищої кваліфікаційної категорії за фахом психіатр. Успішно практикує в клініці, яка надає психіатричну допомогу, психологічну підтримку дорослим і дітям старше 14 років. Володіє досконало основними психотерапевтичними методиками. Проводить індивідуальні та сімейні консультації при виникненні проблем у родині. Практикує лікування фобій, тривожності, нервозності.

Алла
Доктор Мухоморов Андрей Евгеньевич стал последней надеждой существования нашего брака.Доктор умело заставил нас слушать и понимать друг друга ,доверять и принимать друд друга такими какие мы есть.С последнего приеме прошол год, а какие поразительные изменения я наблюдаю.Муж стал внимателен ко мне,уважает и ценит.
Очень трудно найти своего специалиста в области психиатрии.Но я нашла.Им стал доктор Андрей Евгеньевич Мухоморов.Я переосмыслила все происходящее со мной и посмотрела на мир под другим углом.Мне очень понравились приемы этого психиатра.Он применяет в комплексе новые и старые методы психиатрии для достижения цели- психическое здоровье его пациента.

• 1986 р. – Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет, м. Київ;
  • 1988 р. — клінічна ординатура за спеціальністю «загальна та судова психіатрія» при Державному науковому центрі соціальної та судової психіатрії ім. В. П. Сербського, м. Москва.
  • 1991 р. — аспірантура за направленням судова психіатрія, при Державному науковому центрі соціальної та судової психіатрії ім. В. П. Сербського, м. Москва.

• 1999 р. – передатестаційний цикл з психіатрії, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2000 р. –курси підвищення кваліфікації з психіатрії на базі кафедри психіатрії, Харківський національний медичний університет;
  • 2002 р. — передатестаційний цикл з психіатрії, Українська військово-медична академії, м. Київ;
  • 2004 р. – спеціалізація з наркології, Харківської медичної академії післядипломної освіти.