Андрющенко Ольга Семенівна

Педіатр, дитячий алерголог, дитячий гастроентеролог, лікар медицини невідкладних станів
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар педіатр вищої категорії, займається профілактикою та терапією захворювань у дитячому і підлітковому віці, включаючи хронічні захворювання та дитячі інфекційні хвороби.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Вт

30 КВІ

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 м.Осокорки1210м.Позняки174

Ольгу Семеновну знаю давно — со старшим ребенком обращалась только к ей и всегда была уверенна в адекватности и эффективности назначенного лечения. Теперь ходим к ней и с младшим). Врач очень внимательная, грамотная и вежливая. Лишнего никогда не назначает, на приемах всегда расскажет, что и как делать, распишет рекомендации. Еще один плюс — это возможность вызова врача на дом. Я очень довольна своим педиатром и всем ее рекомендую!
Армен
Ольга Семенівна чуйна і добра жінка, відмінний педіатр. Нам і нашій дитині приємно звертатися за лікуванням і консультацією до Андрющенко - ми відчуваємо підтримку і завжди дієву допомогу цього лікаря.
Соня
Очень хороший доктор! Рада, что мы попали именно к ней на прием.
Маргарита
Доченьке 4 года, часто болеет, поэтому приходится периодически обращаться к терапевту. Ольга Семеновна — прекрасны специалист. Всегда дает дельные рекомендации.

• 1989-1995 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця
  • 1995-1997 рр. — Національний медичний університет ім. Богомольця, кафедра педіатрії (інтернатура).
  • 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація з дитячої алергології.
  • 2019 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація з дитячої гастроентерології.

• 2018 р. — Сертифікат "Сучасні можливості компонентної діагностики алергії".
  • 2018 р. — Сertificate of attendace "The basis of molecular allergology".
  • 2019 р. — Certificate "Patch-testing from theory to practice".
  • 2019 р. — Сертифікат "Надання першої невідкладної допомоги дітям".

Лікар педіатр, дитячий алерголог, дитячий гастроентеролог надає послуги

• молекулярна алергодіагностика;
  • тестування алергічних реакцій уповільненого типу (патч-тести);
  • постановка шкірних прик-тестів;
  • проведення алергоспецифічної імунотерапії — аcit;
  • вакцинація дітей (згідно з календарем вакцинації моз);
  • ведення пацієнтів від 0 до 18 років;
  • своєчасна діагностика і лікування захворювань (лор органів, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи);
  • профілактика дитячих захворювань;
  • патронаж дітей до 1 року;
  • організація раціонального вигодовування дітей, консультування з приводу корекції харчування у дітей з харчовою алергією.

Лікар педіатр, дитячий алерголог, дитячий гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• алергічний риніт;
  • бронхіальна астма;
  • атопічний дерматит;
  • харчова алергія;
  • кропив'янка;
  • гострі та хронічні захворювання органів дихання, травлення, сечовиділення.