Сторінка 39. Лікарі в Києві (метро Лук'янівська)

Справжній професіонал своєї справи! Уже декілька разів перетиналися з цим спеціалістом. Дуже задоволенні її роботою. З перших хвилин спілкування, помітно, що лікар дуже досвідчений та знає що робить. Все на найвищому рівні! Рекомендую!
02 березеня '20 г.
Гриша
Олена Геннадіївна просто відмінний спеціаліст. Про таких як вона, кажуть, людина на своєму місці. процедуру провела швидко, та з повним поясненням, що і для чого робить. Мені це дуже сподобалося, адже у інших лікарів, зовсім не так. Рекомендую!
29 лютого '20 г.
Тетяна
Ярослава Миколаївна - доброї душі людина, дуже уважна. Все докладно розповідає, навіть малює! Завжди дзвонить, коли є результати аналізів, рекомендує варіанти лікування. Результат завжди відмінний! Дуже задоволена її роботою!
17 березеня '20 г.
Дуже компетентний лікар. Відповів на всі питання, які мене цікавили. Дуже задоволена консультацією. Дала корисні рекомендації, при цьому нічого зайвого не нав'язувала, що дуже важливо. Найвища оцінка спеціаліста. Однозначно рекомендую!
22 лютого '20 г.
Дерматолог
Надає консультаційні послуги, проводить процедури на лазерної платформі Alma Harmony, на апараті HydroFacial, виконує ін'єкції і контурну пластику.
Рентгенолог
Лікар Міщенко Олена Геннадіївна займається рентгеном легенів, органів грудної клітки, суглобів, кісток, всіх відділів хребта і шиї. Робить променеву діагностику, розшифровку отриманих результатів і досліджень. Є учасником асоціації радіологів України.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Ортопед-травматолог
Доктор спеціалізується в області корекції хребта, внутрішньосуглобового введення гіалуронової кислоти і PRP-терапії, параартікулярних застосуваннях озонотерапії, виготовленні ортопедичних устілок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Стоматолог-гігієніст
Лікар-гігієніст, імунолог першої кваліфікаційної категорії займається чищенням ротової порожнини за допомогою ультразвукового та піскоструминного апарату. Веде консультативний прийом пацієнтів з питань гігієни, підбирає індивідуально кошти для чистки. Володіє навичками пародонтологической терапії, діагностики ясен. Лікує гінгівіт, пародонтит, проводить ремінералізацію і відбілювання. Учасник міжнародних науково-практичних семінарів, конференцій, конгресів.
Косметолог
Лікар виконує косметичні процедури по догляду за шкірою обличчя і тіла. Займається діагностикою проблем шкіри і волосся, працює з віковими змінами шкіри, лікує акне. Робить вакуумнороліковий масаж, кріомасаж і інші техніки моделювання фігури. Проводить видалення доброякісних утворень шкіри (радіокоагуляціі, азот). Володіє сучасними безін'єкційна і ін'єкційними косметологічними методиками: мезотерапія, біоревіталізація, азонотерапія, плазмоліфііінг і ін. Виконує різні види епіляції (воскова, ELOS). Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Гомеопат, Невролог, Рефлексотерапевт
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Ембріолог
Доктор Мельник Наталія Володимирівна спеціалізується в області ембріології. Надає послуги культивування, кріоконсервації ембріонів, переносу і редукції ембріонів.
Акушер-гінеколог
Доктор гінеколог, ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на діагностуванні та комплексному лікуванні безплідності, запальних захворювань органів малого таза, ЗППП..Імеет великий досвід роботи в лікуванні патологій шийки матки (паппілом, ерозії, дисплазії). Надає допомогу пацієнтам з гормональними та клімактеричних розладами, хронічними тазовими болями. Гончарук Жанна Миколаївна досконало володіє методами кольпоскопії, ехогістеросальпінгоскопії і гістероскопії.
Кардіолог, Ревматолог, Нефролог
Доктор спеціалізується в області кардіології та ревматології. Лікує ішемічну хворобу серця, хвороби суглобів, дифузні патології сполучної тканини. Займається корекцією факторів ризику серцево-судинних захворювань. Виконує електрокардіографію, ехокардіографію, УЗД магістральних судин.
Масажист, Реабілітолог
Спеціаліст виконує такі види масажів: лікувальний, класичний, загальний, спортивний, фрагментарний, антицелюлітний, остеопатіческій, розслабляючий, ручний лімфодренажний. Приймає як дорослих, так і дітей. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.