Сторінка 2. Лікарі в Києві (метро Харківська)

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
30 листопада '-1 г.
Яна
К сожалению, стала ходить к гинекологу очень часто, ходила всегда в частные клиники, даже была в Израиле и Бангкоке в лучших клиниках. Никак не могла найти «своего» врача. Прочитала тоже отзывы людей здесь о Татьяне и записалась. Это доктор от Бога! Располагает к себе, не посоветует лишнего, лишь бы денег мы больше заплатили, я к ней еду даже с других городов если я не в Киеве, а срочно нужен осмотр. Наконец-то я нашла своего доктора. К слову, я была в лучших киевских частных клиниках, но там столкнулась с непрофессионализмом. Здесь видно, что она профессионал !
30 листопада '-1 г.
Лена
отличный специалист
26 вересня '19 г.
Александра
Очень приятная женщина. Попала к ней на УЗИ узнать насчёт беременности. Были проблемы. Помогла справится с ними. Очень ей благодарна и рада что случайно попала именно к ней. Побольше таких бы хороших врачей которые действительно помогают людям.
27 червеня '18 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Шикалова Тетяна Володимирівна спеціалізується на діагностиці гінекологічних недуг. Кандидат медичних наук, займається також лікуванням хвороб сечостатевої системи жінки, включаючи запальні недуги, інфекції, які передаються статевим шляхом, гормональні збої. Вивчає питання репродуктивного жіночого здоров'я. Використовує сучасні терапевтичні методики, включаючи радіохвильові технології для лікування ерозії матки. Надає послуги консультації та профілактики ЗПСШ.
Консультація 800/1200 грн.
Алерголог
31 рік досвіду
Алерголог вищої категорії, кандидат медичних наук, спеціалізується на дослідження проблем розвитку хронічної втоми, імунодефіциту при вірусних інфекціях, проблем розсіяного склерозу, нейроінфекцій, алергічних захворювань.
Імунолог, Інфекціоніст
Лікар спеціалізується в області імунології та займається лікуванням інфекційних патологій. Приймає пацієнтів з частими затяжними простудними захворюваннями, хронічною втомою, рецидивами хвороб. Консультує з приводу зміцнення імунітету.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265
Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар Білошицька Наталія Василівна проводить лікування хвороб шийки матки, ЗПСШ та інших гінекологічних патологій. у роботі застосовує точні методи діагностики, зокрема, кольпоскопію, ультразвукові дослідження. Володіє методами радіохвильової терапії, конізації, лазерної вапоризації. Надає послугу ведення вагітності. Також займається видаленням і установкою ВМС, підбором різних методів контрацепції.
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Офтальмолог
21 рік досвіду
Специалист в области офтальмологии. На протяжении 15 лет успешно занимается выявлением и лечением патологий органов зрения. Проводит подбор склеральных линз, контактную коррекцию зрения, удаление инородных тел из роговицы, офтальмопластику. В работе использует современные терапевтические методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Ревматолог
Ревматолог надає послуги з лікування артрозів плечового та колінного суглобів. Консультує, займається діагностикою та лікуванням остеопорозу.
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Терапевт, Ендокринолог, Кардіолог
Лікар-терапевт першої категорії, ендокринолог, гастроентеролог, досконало володіє різними навичками функціональної діагностики організму, займається виявленням серцево-судинних патологій, ендокринних захворювань у пацієнтів. Компетентна у питаннях лікування широкого спектру хвороб. Звертаються до Тетяни Анатоліївни при порушеннях серцевого ритму, болях в грудях, порушеннях травлення, при кашлі, болях у животі, цукровому діабеті та інших розладах ендокринної системи.
Ортопед, Травматолог
Травматолог-ортопед, спеціалізується на лікуванні дітей. Діагностує травматичні ушкодження, надає швидку невідкладну медичну допомогу. Здійснює вправлення вивихнутих суглобів і репозицію кісткових уламків. Проводить комплексне лікування переломів. Також лікує деформації кінцівок у дітей консервативними і хірургічними методами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Педіатр, інфекціоніст
Викликати лікаря додому
Доктор Савін Ігор Володимирович лікує інфекційні захворювання у дітей. Має першу лікарську категорію в області педіатрії. Веде консультативний прийом, також консультує на дому. Проводить комплексне медикаментозне лікування інфекцій різної етіології та їх ускладнень. Лікує кір, краснуху та вітряну віспу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1