Сторінка 48. Гінекологи в Києві

08 січня '17 г.
1 рік досвіду
Київ м.Ірпінь, вул.Антонова 4б
Акушер-гінеколог, гінеколог, гінеколог дитячий, УЗД-фахівець
Лікар УЗ-діагностики, досконально володіє методами УЗ-дослідження і сканування всіх органів та систем організму: черевної порожнини, заочеревинної порожнини, малого тазу, молочної та щитовидної залоз. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики
Київ с. Софіївськая Борщагівка, вул. Боголюбова, 26
Акушер-гінеколог
Лікар проводить кольпоскопію, біопсію шийки матки, кріодеструкцію та радіохвильове лікування шийки матки, постановку та видалення внутрішньоматкової системи. Займається лікуванням захворювань шийки матки, запальних захворювань, безпліддя та невиношування.
Акушер-гінеколог, УЗД
Лікар проводить гінекологічні та акушерські ультразвукові дослідження, фолікулометрію, цервікометрію, УЗД на всіх термінах вагітності, кардіотографію. Також проводить малі оперативні втручання (радіохвильова коагуляція/ексцизія/конізація шийки матки, радіохвильове видалення утворень вульви, стінок піхви, шийки матки. Займається лікуванням захворювань шийки матки, запальних захворювань.
41 рік досвіду
Акушер-гінеколог
Маю досвід 30 років по спеціальності акушерство та гінекологія та перинатології в лікувальних закладах 3-го рівня. Отримала міжнародну сертифікацію Fetal Medicine Foundation
Дерматовенеролог
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Педіатр дитячий
Викликати лікаря додому
Люблю свою роботу за спілкування з маленькими клієнтами ,завжди намагаюся знаходити контакт з дітьми та підтримувати батьків. Роблю відвідування лікарів для дітей максимально комфортним . Вважаю у роботі педіатра важливим є не лише підтримання здоров'я дитини, а й спокою батьків