Сторінка 47. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення фізіологічної вагітності та з високим ступенем ризику. Виконує УЗД органів малого тазу та відеокольпоскопію. Проводить біопсію шийки матки та конізацію шийки матки. Приймає пацієнток з ендометріозом, кістами яєчників та безпліддям.
Акушер-гінеколог
Гінеколог
У своїй практиці використовує сучасні методики. Також проводить постановку та вилучення ВМС. Володіє додатково азербайджанською, турецькою та англійською мовами.
Гінеколог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський
Акушер-гинеколог, врач УЗ-диагностики
Володіння модерними методами профілактики, діагностики та лікування акушерсько-гінекологічних захворювань.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Має міжнародну сертифікацію Фонду Медицини Плода (FMF, London UK).
Гінеколог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Врач специализируется на акушерстве, гинекологии и УЗИ-диагностике. Занимается лечением воспалительных и инфекционных заболеваний органов малого таза, заболеваний шейки матки, подготовкой и ведением беременности, включая беременность после ЭКО. Также врач проводит УЗИ органов малого таза, кольпоскопию.
Київ вул. Левка Лук'яненка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164
Акушер-гінеколог
Лікар проводить такі послуги: кольпоскопія, УЗД органів малого тазу, гістероскопія, гістерорезекція, радіохвильове та лазерне лікування патології шийки матки та піхви. Займається лікуванням захворювань: кісти яєчників, захворювання, що передаються статевим шляхом, синдром полікістозних яєчників, міома матки, гіперплазія ендометрію, дисплазія шийки матки, жіноча безплідність, порушення менструального циклу.