Сторінка 46. Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Київ пр-т Правди 64 А м.Сирець14
Акушер-гінеколог, ендокринолог, репродуктолог, лікар УЗД
Лікар виконує кольпоскопію, консервативні та хірургічні методи лікування патології шийки матки, малі гінекологічні операції, діагностичну гістероскопію, діатермоабляцію ендометрію, гістерорезектоскопію. Має досвід асистенції в абдомінальних, вагінальних та лапароскопічних гінекологічних операціях. Проводить консервативне лікування безпліддя, стимуляції овуляції, підготовка до ЕКЗ, ведення вагітності після ЕКЗ на етапі консультації та в стаціонарі. Здійснює ведення вагітності високого рівня ризику. Володіє методиками естетичної гінекології ( лазерні методики, контурна ін'єкційна пластика) Проводить гінекологічне УЗД, УЗ діагностику малих термінів вагітності, УЗД молочних залоз та щитовидної залози. Веде консультативний прийом як гінеколог-ендокринолог, репродуктолог.
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90 р.Святошинський
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шийки матки. Консультує з питань планування сім'ї. Здійснює ведення вагітності. Надає невідкладну гінекологічну допомогу. Виконує вакуумну чистку при вагітності, що завмерла. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по гінекології.
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює прийом гінекологічних пацієнтів з ендокринними патологіями. Консультує з питань планування вагітності. Займається веденням одноплодной та багатоплідної вагітності після ДРТ. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу, біопсію шийки матки. Проводить фракційне діагностичне вишкрібання порожнини матки та цервікального каналу.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог
Лікар консультує, проводить забір необхідних обстежень, кольпоскопію, біопсію шийки матки, біопсію ендометрію. Займається лікуванням таких захворювань, як кольпіт, цервіцит, вульвовагініт, синдром анамальних вагінальних виділень, порушення менструального циклу, синдром полікістозних яєчників, аменорея первинна та вторинна, ендометріоз, кісти яєчників, дисплазія шийки матки, поліпи ендометрію та ін.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Гінеколог
Лікар проводить введення та видалення внутрішньоматкової спіралі, кільця, кольпоскопію, медикаментозне переривання вагітності, діагностичне та лікувальне вишкрібання порожнини матки та цервікального каналу, радіохвильове або хірургічне видалення кісти бартолінової залози, біопсію шийки матки радіоволновим.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Виконує кольпоскопію і гістероскопію. Приймає пацієнток з ендометріозом, гіперплазією ендометрія, ерозією шийки матки, ендометритом, молочницею та іншими патологіями.
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує лапароскопічні та порожнинні хірургічні втручання. Консультує з питань планування сім'ї та контрацепції. Надає психологічну підготовку до пологів.
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнток з гінекологічними патологіями. Виконує біопсію шийки матки та радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу та кольпоскопію. Спеціалізується на плануванні та веденні вагітності. Лікує ендометріоз, міому матки, клімакс.