Поступінський Сергій Сергійович

Хірург, онкохірург
Лікар вищої категорії
З якими захворюваннями можна звертатися до хірурга: гострий апендицит і його ускладнення, ускладнені і неускладнені грижі передньої черевної стінки різної локалізації, діафрагмальні грижі, жовчнокам'яна хвороба; хронічні і гострі холецистити; холедохокалькулез, гостра кишкова непрохідність (спайкова хвороба органів черевної порожнини, непрохідність пухлинного генезу), гострий панкреатит і його ускладнення (кісти підшлункової залози, свищі підшлункової залози), ускладнені виразки дванадцятипалої кишки і шлунку, що вимагають хірургічного лікування,онкозахворювання органів черевної порожнини, ускладнення пов'язані з раніше перенесеними операціями (кишкові та жовчні свищі, стриктури жовчних проток, механічна жовтяниця).

Ира Бильда
Всім задоволений, приділив достатньо часу на анамнез та огляд. На всі питання відповів, хороший прийом, мені сподобалося. Лікування призначив, і воно дійсно швидко те ефективно допомагає. Фахівця однозначно рекомендую!
Мені дуже сподобався прийом, дуже талановитий лікар. Лікар Від Бога, ось що можна сказати про Сергія Сергійовича, чуйний, уважний чоловік. Людина на своєму місці. Буду продовжувати лікування саме у цього фахівця. Однозначно рекомендую!

• 2001 р. — Дніпропетровська державна медична академія.
  • Зараз — друга вища освіта в ДРІДУ НАДУ при Президентові України, ф-т Управління персоналом.

• 2020 р. — майстер-класи Лісод.
  • 2020 р. — майстер-клас, Київ професор Maciej Smetanski "СТАНДАРТИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ СУЧАСНОЇ ГЕРНІОЛОГІЇ".
  • 2019 р. — Чехія Ечин Онкопроктологія та хірургія,
  • 2019 — Німеччина, Херне St. Anna Hospital Klinik fur Allgemein-und viszeralchirurgie.
  • 2019 р. — Національний інститут раку (НІР).

• Член "Асоціація хірургів Дніпропетровської області".
  • Член “Еuropean association for endoscopic surgery and other interventional techniques”.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург