Лікарі діагности (УЗД-діагност) у Дніпрі (Соборний район)

20.03.2017
Когда появились боли в груди, я решила сделать ультразвуковое исследование сердца. Обратилась к Екатерине Анатольевне. Процедура прошла успешно, быстро и безболезненно. Проблем в работе сердца не было обнаружено. Позже оказалось, что боли из-за остеохондроза. Я благодарна этому доктору за правильную диагностику.
30 листопада '-1 г.
13.03.2017
Синенькая Екатерина Анатольевна делала мне ультразвуковую диагностику органов малого таза. Сначала я думала, что у меня проблемы в области гинекологии, но Екатерина Анатольевне диагностировала нарушение в работе мочевыделительной системы. Благодаря ей, было назначено правильное и эффективное лечение.
30 листопада '-1 г.
Ксения
Быстро проводит обследования и ставит диагноз
29 червеня '16 г.
УЗД-спеціаліст
Лікар-сонолог, спеціалізується на проведенні УЗД. Займається ультразвуковими дослідженнями різних видів, включно з доплерографією вен і артерій кінцівок, судин голови та шиї. Проводить діагностику органів малого таза, серцеві обстеження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії, фахівець в області ультразвукової діагностики. Досконало володіє методикою проведення УЗД внутрішніх органів у дорослих і дітей з метою виявлення патологій різної складності на ранніх стадіях розвитку. Проводить ультразвукове сканування магістральних судин голови та шиї (транскраніальне і екстракраніальне), дуплексне сканування верхніх і нижніх кінцівок, УЗД серця, молочних залоз, суглобів, урологічні та гінекологічні обстеження.