Пробачай Володимир Іванович

Онколог, мамолог, хірург
лікар вищої категорії
Лікар займається лікуванням онкологічних патологій. Спеціалізується на видаленні доброякісних і злоякісних новоутворень молочних залоз, шкірних покривів і м'яких тканин. Проводить консервативне лікування передпухлинної патології. В роботі використовує традиційні і сучасні методики.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Чт

09 ТРА

Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Елизавета
Рекомендую. Лучшие специалисты и высокий уровень сервиса. Удалила родинку у Пробачай. Очень довольна подходом! Это лучший врач
Кругловы
Лікар взагалі дуже класний професіонал. Я була і у інших фахівців, але мені нічого толком не сказали, а він все "розклав по поличках". Порадив багато дієвих методів по профілактиці. Я задоволена цілком і повністю. Однозначно рекомендую.
Борислава
Дуже уважний, дуже детально пояснює. прийшла на прийом, оглянув, все пояснив, дав відповідні рекомендації, дуже задоволена консультацією. Звичайно, я буду звертатися ще до цього професійного лікаря, адже таких спеціалістів просто так не знайдеш.