Ходжуж Мохаммад Іссович

Онколог, мамолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар володіє сучасними методиками діагностики та лікування онкологічних патологій. Приймає пацієнток з фіброзно-кістозними утвореннями, фиброаденоматозом, гинекомастією, фіброаденомою. Є автором понад 60 публікацій в зарубіжних і вітчизняних виданнях. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Чт

09 ТРА

Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Григорий
Были о врача онколога Моххамада Иссовича. Очень качественно провёл все операции мне и папе. Проконсультировал, выписал должный уход. Очень благодарны за оказание услуг такого уровня!!
Людмила С.
Дуже висока кваліфікація лікаря. Все на вищому рівні, максимально проявлено увагу. Зрозуміло і доступно пояснив, приділив достатньо часу. Я задоволена візитом. Дитина також, навіть не хотіла виходити з кабінету. Рекомендую!
Любов
Найвища оцінка. Уважний, доброзичливий, дохідливо роз'яснив і воєдино пов'язав всю роз'єднано-роздроблену інформацію проблеми моєї доньки, яку я знала від різних фахівців. Після першого прийому склалася повна картина. Одним словом вдячна, дуже.

• Член Європейського товариства онкологів ESMO.
  • Член Американської асоціації клінічної онкології ASCO.
  • Член Європейського товариства гінекологічної онкології ESGO.