Діагности в Чернігові

Не могу сказать ничего плохого про этого врача. Аккуратная, внимательная, отвественная.
11 липня '16 г.
Елена А.
Делала КТ впервые, не знала, как нужно готовиться, что можно, чего нельзя. Сергей Борисович все подробно объяснил. Сама процедура прошла хорошо. Я уже ничего не боялась. Заключение получила быстро. По диагнозу Сергей Борисович тоже мне на все вопросы ответил.
05 січня '17 г.
Моего мужа направили на консультацию в ЧООД Диагноз как приговор-рак Но благодаря доктору Балабушко Сергею Анатольевичу мы преодолели страх : Операция, лечение... И все это время Сергей Борисович поддерживал нас добрым словом, вселял надежду на выздоровление. Я очень благодарна ему. За Вашу чуткость,доброту И за прекрасное лечение. Хочу сказать спасибо Вам, Вы лучший доктор, нет сомнений. Вас от души благодарю За такт, внимание, заботу, Хочу чтоб каждый человек Так выполнял свою работу!!!
07 серпня '17 г.
Рита
Делала исследование дочери. Благодарна за понимание и поддержку, даже не ожидала такой чуткости
06 січня '17 г.
Олеся
Жанна Николаевна спасла жизнь моему ребенку,она врач от бога.Она и сейчас нам очень помогает
28 серпня '17 г.
Жанна Николаевна очень хороший врач и прекрасный человек, много раз обращались и всегда помогала нашим детишкам. Спасибо большое.
10 травня '18 г.
Лікар УЗД
Записатися на прийом4 онлайн записи
Консультація від 200 грн
УЗД-фахівець
Доктор Кезля Жанна Миколаївна надає послуги діагностичних досліджень як для дорослих, так і для дітей. Проводить УЗД новонародженим. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці хвороб суглобів і ендокринної системи. Займається підготовкою до досліджень, інструктує з приводу проведення процедур, також здійснює розшифровку отриманих результатів.
УЗД-фахівець
Лікар УЗ-діагностики, проводить УЗД дослідження органів малого таза, чоловічих і жіночих статевих органів, органів черевної порожнини, щитовидної залози, молочних залоз.
УЗД-фахівець
Доктор Семешко Тетяна Петрівна займається проведенням ультразвукової діагностики. Спеціалізується на підготовці, виконанні та розшифровці результатів УЗД органів травної, сечовидільної та ендокринної систем. Також за допомогою ультразвукових технологій візуалізує структуру м'яких тканин і молочних залоз.
Рентгенолог, МРТ-діагност
Рентгенолог, пріоритетним напрямком діяльності нейрорадіологія, якого є виконання всіх видів рентгенологічних обстежень. Регулярно удосконалює свої знання за допомогою тематичних курсів, семінарів.
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар рентгенолог другої категорії. Працює по такому напрямку, як пульмонологія, остеологія. Регулярно удосконалює свої знання за допомогою тематичних курсів і ПАЦ.
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар-діагност, кандидат медичних наук, надає послуги проведення рентгенографії та комп'ютерної томографії. Консультує, інструктує з приводу майбутніх процедур, розшифровує результати і ставить попередній діагноз. Виконує КТ головного мозку, хребта і суглобів, придаткових пазух носа.
Лікар УЗД
Записатися на прийом3 онлайн записи