ОН Клінік (ON Clinic) - сеть медицинских центров

З 1 вересня 2021 року в мережі медичних центрів «ДокторПРО» відбувся ребрендинг та центри було перейменовано в «ОН Клінік». Таким чином в корпорації медцентрів «ОН Клінік» в Україні налічується 20 медцентрів та 10 лабораторних пунктів.

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00

• Врачи
  • Акции
  • Предложения

ОН Клінік (ON Clinic) - сеть медицинских центров, цены на услуги:

• УЗИ органов брюшной полости (печень, желчный пузырь, поджелудочная железа, селезенка)
  • УЗИ органов мочевыделительной системы (почки, мочевой пузырь)
  • УЗИ почек
  • УЗИ надпочечников
  • УЗИ щитовидной железы с допплерометрией
  • УЗИ периферических лимфоузлов и образований мягких тканей
  • УЗИ органов малого таза женщин трансабдоминально (матки, придатков)
  • УЗИ органов малого таза женщин комбинированное: трансабдоминально + трансвагинально
  • фолликулометрия
  • Видеокольпоскопия
  • Видеогастродуоденоскопия
  • Колоноскопия
  • Взятие материала для гистологического исследования (биопсия до 1 см)
  • Ректороманоскопия (видеоректороманоскопия)
  • Відеогастродуоденоскопія 550
  • Доплерография почечных артерий (диагностика причин вазоренальной гипертензии)
  • Допплерография артерий нижних или верхних конечностей (двух) 540
  • Допплерография сосудов полового члена 320
  • Доплерография сосудов шеи 380
  • Доплерографія судин печінки 440
  • УЗД черевного відділу аорти 350
  • Доплерографія ниркових артерій (діагностика причин вазоренальної гіпертензії) 200
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї 400
  • Безоперационное лечение геморроя 1 стадия
  • Безоперационное лечение геморроя 2 стадия
  • Безоперационное лечение геморроя 2 стадия
  • Безоперационное лечение геморроя 3 стадия
  • Удаление анальной бахромки, множественные образования
  • Удаление парапроктита
  • Удаление полипа анальной области радиоволновым методом "Фотек", единичные
  • Первичный прием врача акушера-гинеколога вкл. УЗИ
  • Аугментация точки G (увеличение точки G)
  • Введение гормональной внутриматочной системы без стоимости системы с УЗИ контролем после введения
  • Удаление гормональной внутриматочной системы (без обследования) с усиками
  • Удаление полипа цервикального канала радиоволновым методом
  • Гименопластика
  • Видеокольпоскопия
  • Диагностическое выскабливание цервикального канала
  • Лечение без операции кисты бартолиниевой железы, бартолинита
  • Прием врача-гастроэнтеролога
  • Спермограма 500
  • Експрес-тест на ВІЛ 100
  • РН-метрія піхви 100
  • Гістологічне дослідження 400
  • «TORCH Ig G+М з хламідією» Токсоплазма (Toxo IgG+IgM), Цитомегаловірус (CMV IgG+IgM), Вірус простого герпесу типу (HSV IgG+IgM), Вірус червонички (Rub IgG+IgM), Хламідії (Chl IgМ+IgG) 1 950
  • «Біохімічний пакет розширений»: АсТ, АлТ, ЛФ, ГГТ, загальний білок, білірубін (заг.,пр.,нпр), глюкоза, сечовина, креатинін, сечова кислота, заг.холестерин, тригліцериди, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, КА, калій, натрій, хлор, a-амілаза 1 770
  • «Діагностика анемій розширена»: Загальний розгорнутий аналіз венозної крові (гематологічний аналізатор: 24 параметри), ШОЕ, лейкоцитарна формула крові), ретикулоцити, вітамін В12, фолієва кислота, феритин, залізо сироваткове, залізозв'язуюча здатність, тр 1 500
  • «Передопераційний пакет»: ЗАК, ЗАС, група крові + Rh, глюкоза, Сифіліс скринінг, HBsAg, anti-HCV, коагулограма2 1 670
  • Забор анализов на дому
  • Анестезия
  • ОНЛАЙН Первичный прием врача-дерматовенеролога за границу 380
  • Дерматоскопия 150
  • Пилинг (зона лица) 800
  • Удаление пигментных образований кожи аппаратом "Surgitron" (0,1 см) – генитальная зона 535
  • Лечение острого состояния псориаза (1 инъекция Дипроспан) 490
  • Лечение дерматитов 1 700
  • Лечение постакне плазмотерапией 1 550
  • Лечение псориаза, дерматита, экземы с применением лекарственных средств (курс инъекций) 4 600
  • Лазеротерапія - 1 процедура 200
  • Магнітотерапія - 1 процедура 200
  • Ударно-хвильова терапія, 1 сеанс 800
  • Первинний прийом лікаря-уролога 400
  • Катетеризація сечового міхура 600
  • PRP терапія (введення збагаченої тромбоцитами плазми, 1 суглоб, 1 пробірка) 750
  • Вправлення вивиху суглоба 300
  • Загальний масаж 550
  • Консультація инфекціоніста 500

Отзывы и оценки клиники

Андрущенко Надія Миколаївна
Дуже приємний лікар і гарний спеціаліст
Кузєнов Іван Сергійович
Все чудово
Лечусь у доктора Саенко А.А. и, хоть лечение еще продолжается,могу уже сказать огромное спасибо!Результат уже есть, самочувствие намного улучшилось ,жизнь продолжается и жить хочется!Дай Вам Бог крепкого здоровья,Александр Александрович!
Роман
Добрый день.Хочу сказать БОЛЬШОЕ СПАСИБО доктору САЕНКу О.О и всему коллективу клиники в Кропивницком. за две недели лечения я увидел результат.Доктор САЕНКО О. О просто мастер своего дела.ВАМ СПАСИБО.
Роман
Добрый день.Был на приеме у ДОКТОРА невропатолога. САЕНКО О .О.Очень внимательный. Пересмотрел все мои анализы и томографы назначил лечение.Спасибо.
Павло
Кваліфікований доктор Остапенко надав допомогу та консультацію та вилікував мою хворобу рекомендую. Дякую.
Элеонора Леонидовна
Прошла курс лечения у доктора Остапенко Анатолия Васильевича. Доктор от Бога!!! Грамотный, внимательный. Все процедуры и манипуляции выполнялись с высокой степенью квалифицированности доктора. Буду рекомендовать его своим знакомым.
Віталій
Не перший раз звертаюсь в клініку і завжди зустрічають, проводжають, підсказують. Сьогодні був у гастроентеролога Яцентної С.М. Чудовий спеціаліст. Обстежився, здав аналізи, проходжу лікування. Можу рекомендувати!
Аліна
Сьогодні була на гастроскопії у лікаря Данилкова С.О. Лікар дуже уважний, переконливий, акуратний, професійний. Дуже рідко можна зустріти таких лікарів. Обов’язково рекомендуватиму!
Тетяна Петрівна
Обратилась в ДокторПРО, на консультацию и лечение к двум специалистам «дерматологу» и «проктологу». Они справилиь со своими професиональными обязаностями на все 100%, сделали правильное лечение, провели консультацию и рекомендации по дальнейшим действиям. Весь персонал клиники очень любезен и всегда дает оптимальную информацию.
Яна Олександрівна
Дуже вражена привітністю, компетентністю, ввічливістю персоналу клініки та чудовою роботою лікарів, які призначили правильні обстеження, аналізи та допомогли виявити проблеми та призначили гарне лікування. Ви – чудові! Так тримати.
Лікар Черненко Ірина Олександрівна надала кваліфіковану допомогу в питанні, з яким я звернулась. Призначила лікування та дієту. Уважна, дбайлива лікар, уважно вислухала, розпитала та допомогла розібратися з питаннями, які виникли у мене до стану мого травлення. Інформувала про роботу ШКТ та щодо продуктів, які краще вживати, тому надалі це допоможе бути більш обізнаним.
Світлана
Проходила гастроскопію у лікаря Кузькіна Олександра Васильовича, дуже сподобалась процедура, було не страшно, бистро. Вдячна за його професіоналізм в роботі. Також вдячна лікарю гастроентерологу Голод Вікторії Олександрівні, дуже уважний лікар, вислухала мене, написала лікування, яке мені потрібне, лишнього не написала і медикаменти не дорого обійшлися. Також вдячна медсестрі Ілоні, яка брала аналіз крові, дуже весела, приємна людина і зробила аналіз дуже бистро і не боляче.
Лариса Іванівна
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Юрій Людмили Олександрівни. Сподобалася консультація та необхідні призначення, буду звертатися в подальшому у разі необхідності та рекомендувати своїм знайомим.
Алла Володимирівна
Проходила гастроскопію у лікаря Селіванов О.Г. Залишилась задоволена проходженням. Процедура проведена дуже професійно. Процедура пройшла швидко, коректно, відчуття дискомфорту мінімальне. Лікар доступно і зрозуміло все прокоментував. Буду рекомендувати клініку і лікаря друзям та знайомим.
Я дуже вдячна лікарю-проктологу Остапенку Анатолію Васильовичу за уважність, чуйність, добре позитивне відношення до клієнта. Таким лікарям великий уклін. Щиро дякую!
Юлія
Відвідала проктолога Вадима Борисовича, обслуговуванням лікаря задоволена, чуйний, відповідальний, хороший спеціаліст. Дякую, що надали мені допомогу, клініці і особлива подяка лікарю Вадиму Борисовичу.
Тетяна Володимирівна
Хочу залишити слова великої подяки лікарю від Бога Остапенку Анатолію Васильовичу. Кваліфікований лікар, який з чуйністю та увагою вислухає пацієнта та надасть допомогу виключно за інтересами пацієнта. В руках даного лікаря почуваєш себе захищеним та маєш почуття повної безпеки. Цей лікар не лише допомагає вилікувати захворювання, а ще й дає віру у чудового українського лікаря нового формату, нової генерації. Здоров’я Вам та процвітання, мій лікарю!
Ніна Миколаївна
Була на огляді у лікаря Пархомовського Максима Александровича. Лікар був делікатний та ввічливий, не поводив себе зверхньо. Провів огляд професійно, уважно вислухав і відповів на всі запитання та призначив лікування. Мені все сподобалося, професіоналізм лікаря і чистота в клініці. Рекомендую всім цього лікаря.
Олександр Володимирович
Дуже вдячний Юрій Людмилі Олександрівні за дуже фахову консультацію, за увагу та доброзичливе ставлення. З радістю буду рекомендувати своїм друзям і знайомим лікаря і клініку «ДокторПРО».
Роман
Обратился в клинику к эндокринологу Дьяченко Р.В., чтобы проверить гормоны. Очень понравился доктор, все понятно и доступно обьяснила. Очень приятная в общении и разпологающая. По рекомендациям проверил щитовидку на УЗД. Доктор определила, что вопрос в гормональном фоне. Рекомендую!
Влада
Прийом пройшов добре, лікар дуже професійна, пояснює зрозуміло і чітко. Я задоволена. Також Юрій Л.О. призначила препарати та курс лікування. Раніше була у дерматолога Лазаренко Інни Ігорівни і тут прийом пройшов вдало. Лікар дуже компетентна і уважна. Дуже вдячна.
Ярослав Анатолійович
Сьогодні був на процедурі «Езофагогастроскопія» у лікаря Кузькіна Олександра Васильовича та на консультації у лікаря гастроентеролога Голод Вікторії Олександрівни. Все пройшло успішно та легко. Відношення і професіоналізм на найвищому рівні! Дякую, повністю задоволений.
Ксенія
Сьогодні була на прийомі у лікаря дерматолога Лазаренко І.І. Лікар чітко і зрозуміло призначила мені лікування, так як швидко визначила мою проблему з якою я звернулась. Буду рекомендувати лікаря і клініку друзям та знайомим.
Я была на приеме у Голод В.А. и осталась очень довольна. Очень внимательный и хороший специалист. Прописала лечение и отлично и внимательно подбирала препараты.
Попала на прием к врачу-проктологу Остапенко Анатолию Васильевичу. Врач отнесся к деликатной проблеме очень внимательно и профессионально. Рекомендую клинику Докторпро, сервич на надлежащем уровне.
Ольга Александровна
Звернулась в клініку ДокторПРО вже вдруге по рекомендації, з проблемою гемороїдальніх вузлів. Лікар Остапенко А.В.запропонував не оператив. втручання, лігування візлів латексними кільцями. Процедура без гострого болю, терпима, 2-3 дні і можна стрибати :) Лікар ввічливий, приємний, все розказує і показує, попереджає про можливі відчуття. Дуже вдячна за проф. підхід!
Ольга Александровна
Ніна
Лікар, явно, тямуща! Без аналізів, за симптомами припустила діагноз, раніше поставлений іншим лікарем. Призначила розумну кількість аналізів, не всі підряд, аби побільше. Питання ставила по суті, відразу ж озвучувала чіткі висновки.

Врачи клиники ОН Клінік (ON Clinic) - сеть медицинских центров

CHEK-UP medium чоловічий варіант в Он Клінік
9128 грн

7954 грн
CHECK-UP
CHECK-UP "Попередження інсульту" в Черкасах.
2960 грн

2519 грн
Знижки на різні Check-up в Он Клінік у Білій Церкві
Знижки на різні Check-up в Он Клінік у Білій Церкві
Знижки на різні Check-up в Он Клінік у Кропивницькому
Знижки на різні Check-up в Он Клінік у Кропивницькому.
+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00