Неврологи в Чернігові

Консультація невролога в клініці «Каб. Німчук» 900
Консультація невролога в клініці «Vidi» 570
Леонид
Обращался с симптомами постоянной головной боли. Наконец-то проблема устранена и могу получать удовольствие от жизни.
02 липня '16 г.
Олег
Одна консультация у Холодницкой поможет больше, чем недели хождений по врачебным кабинетам. Убедились в этом лично.
13 вересня '16 г.
Ганна
Дякую за проведену роботу із моїм сином! Не можу нарадуватися результатом!
25 червеня '16 г.
Люда
Нисколько не сомневалась в компетенции Холодницкой и была уверена, что она поможет вылечить моего ребенка. После тщательного обследования Ольга Игоревна безошибочно диагноз поставила, и лечение нам хорошее назначила. Сейчас у нас все уже хорошо!
26 лютого '17 г.
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар - невролог, проводить обстеження та лікування захворювань, які проявляються головним болем, запамороченням, розладами настрою. Постійний слухач численних українських конференцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів по неврології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Чернігів вул. Івана Мазепи, 55 (оф. 8)
Дитячий невролог
Займається наглядом і лікуванням дітей з перинатальним ураженням ЦНС, органічними ураженнями мозку, невротичними розладами, затримкою психомовного розвитку.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б
Невролог
Лікар проводить фізіотерапевтичне відновлення, лікувальні блокади. Займається лікуванням та діагностикою таких захворювань, як остеохондроз, вегето-судинна дистонія, неврит лицевого нерва, радикуліт та ін. хвороби.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3