Рентгенолог в Чернігові

Вчера была на обследовании у этого доктора, очень хороший специалист. Дай бог ему здоровья
02 серпня '18 г.
Отличный доктор, единственный в Чернигове поставил нам верный диагноз, который потом подтвердили Киевские специалисты.
10 лютого '17 г.
Очень хороший диагност. Исследование провел быстро и безболезненно. Рекомендую.
14 жовтня '16 г.
Можу сказати, что Ірина Володимирівна — дуже гарний спеціаліст. Я це зрозуміла одразу, як почався прийом.
28 липня '16 г.
Рентгенолог, МРТ-діагност
Рентгенолог, пріоритетним напрямком діяльності нейрорадіологія, якого є виконання всіх видів рентгенологічних обстежень. Регулярно удосконалює свої знання за допомогою тематичних курсів, семінарів.
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар рентгенолог другої категорії. Працює по такому напрямку, як пульмонологія, остеологія. Регулярно удосконалює свої знання за допомогою тематичних курсів і ПАЦ.
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар-діагност, кандидат медичних наук, надає послуги проведення рентгенографії та комп'ютерної томографії. Консультує, інструктує з приводу майбутніх процедур, розшифровує результати і ставить попередній діагноз. Виконує КТ головного мозку, хребта і суглобів, придаткових пазух носа.