Остеопати в Чернігові

Люда
Зверталися до цього лікаря коли нашому синочку терміново був потрібен масаж. Зробили декілька сеансів, малий не дуже плакав, йому сподобалось. А результат теж відмінний, хірург сказав, що все в нормі. Дякуємо за турботу.
22 березеня '18 г.
Нина г Сновск
После сеансов пришло в норму работа кишечника головная боль и проблемы нижних конечностей прошли у ребенка 12 лет большое вам спасибо доктор
15 січня '18 г.
Люда
22 березеня '18 г.
Нина г Сновск
15 січня '18 г.
Остеопат, Кінезітерапевт
Доктор Павлюк Андрій Богданович практикує як дитячий лікар-остеопат і масажист. Консультує в якості остеопата, проводить оздоровчі та профілактичні сеанси ручного класичного масажу спини і комірцевої зони. Також володіє точковою технікою масажування.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б