УЗД-діагност в Чернігові

Очень крутой специалист. Жанна Николаевна самый грамотный доктор с которым мы сталкивались. Ей нет равных
Екатерина
Очень приятный и внимательный врач! УЗИ делает внимательно, не спешит, и смотрит все до мелочей.
Екатерина
30 листопада '-1 г.
Замечательный доктор, таких специалистов в наше время очень мало. Мы благодарны Жанне Николаевне за здоровье нашего малыша! Побольше бы таких отзывчивых, квалифицированных и приятных докторов.
УЗД-фахівець
Доктор Кезля Жанна Миколаївна надає послуги діагностичних досліджень як для дорослих, так і для дітей. Проводить УЗД новонародженим. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці хвороб суглобів і ендокринної системи. Займається підготовкою до досліджень, інструктує з приводу проведення процедур, також здійснює розшифровку отриманих результатів.
УЗД-фахівець
Лікар УЗ-діагностики, проводить УЗД дослідження органів малого таза, чоловічих і жіночих статевих органів, органів черевної порожнини, щитовидної залози, молочних залоз.
УЗД-фахівець
Доктор Семешко Тетяна Петрівна займається проведенням ультразвукової діагностики. Спеціалізується на підготовці, виконанні та розшифровці результатів УЗД органів травної, сечовидільної та ендокринної систем. Також за допомогою ультразвукових технологій візуалізує структуру м'яких тканин і молочних залоз.