Педіатри в Чернігові

Консультація педіатра в клініці «Vidi» 470
Не ищите более лучшего педиатра в городе, чем Овсиенко. Она настоящий профи
03 червеня '16 г.
Варвара
Спасибо вам, Роман Валерьевич за порядочность и профессионализм
11 липня '16 г.
Тамара
Приємно, що Ірина Миколаївна доброзичливо і уважно ставиться до лікування маленьких пацієнтів. Ми у неї пролікувалися з донькою благополучно і іншим рекомендуємо. Черненко - відмінний лікар-педіатр!
08 січня '17 г.
Лес
Очень профессиональный врач, приятная, внимательная. Понравилась ребёнку). Спасибо. Будем обращаться в дальнейшем при необходимости.
09 жовтня '17 г.
Педіатр
Лікар-педіатр спостерігає маленьких пацієнтів з народження і до повноліття. Лікує неускладнені інфекції і запалення, віруси. Проводить консультативні прийоми, здійснює регулярні огляди для дітей до одного року. Практикує в якості лікаря, стежить за розвитком дитини, при необхідності виписує направлення до вузькоспеціалізованих лікарів.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б
Педіатр
Лікар педіатр лікує інфекції (простудні, вірусні) дихальних шляхів, спостерігає малюків різного віку, дає консультації щодо грудного вигодовування та основ догляду за немовлям.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б