Хірурги в Чернігові

Консультація хірурга в клініці «ON Clinic» 380
Консультація хірурга в клініці «Vidi» 570
Александр Васильевич- Доктор с большой буквы. Очень грамотный, внимательный, спокойный, терпеливый и отзывчивый. Доктор с добрыми глазами и добрым сердцем. Спасибо огромное Вам за высочайший профессионализм и добрый нрав. Вы Доктор от Бога. Дай Вам Бог здоровья!!!
05 червеня '16 г.
Вера
Специалист с золотыми руками! Ему стоит доверять
07 травня '16 г.
Аля
У моего мужа варикозное расширение вен. Федор Вячеславович провел осмотр, дал оценку тяжести болезни. Он уверил, что патологии нет, операция не нужна и все будет хорошо
06 січня '17 г.
Катя
Федір В'ячеславович лікар від бога,в 2015р.потрапила я на прийом в 2-гу городську лікарню на 5-й день після пологів з тромбофлебітом, мене прооперували , і лікар все урахував, пологові розриви,психологічний стан,і зробив все можливе щоб зберегти грудне молоко,тобто лікар не тільки по своїй спеціалізації займався лікуванням,а і піклувався за подальше моє вигодування і т.д.інші лікарі могли просто прооперувати і начхати на те ,що ти після пологів і як тобі взагалі.гіркий опит вже був
26 березеня '18 г.
Валерия В.
Варикоз - это у меня наследственное. Хорошо, что сейчас появились новые методы лечения, которые значительно облегчают жизнь таким, как я. И хорошо, что есть врачи, владеющие такими методами. Я просто счастлива, что нашла Романа Владимировича.
12 січня '17 г.
Маргарита
У моей мамы варикоз, большая проблема с ногами. Хороших специалистов в этой области мало, но нам удалось найти такого. Консультируемся у Вячеслава Петровича. Мама проходит лечение, возможно, будет небольшая операция. Но мы увереы в специалисте.
12 січня '17 г.
Хірург
Лікар - хірург, кандидат медичних наук. Спеціаліст з дитячої хірургії: зрощення крайньої плоті, грижі у дітей, травми та інші пошкодження шкірного покриву і слизових оболонок, неопущення яєчка й ін.
Судинний хірург
Лікар-хірург, займається проведенням оперативного лікування хвороб флебологічного профілю. Виконує такі процедури, як склеротерапія і мініфлебоектомія. Лікує патології судинної системи, включаючи варикозне розширення вен, тромбофлебіт, хронічну венозну недостатність, флебопатії. Крім того, консультує у якості судинного хірурга, займається індивідуальним підбором методів терапії, інформує про всі деталі майбутнього оперативного втручання.
Проктолог, хірург
31 рік досвіду
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням проктологічних захворювань. Проводить планові та профілактичні огляди. Видаляє поліпи, косметичні дефекти заднього проходу. Приймає пацієнтів з гемороєм, анальними тріщинами, поліпами та свербінням, аноректальним больовим синдромом.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 420/380 грн.
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3
Судинний хірург
Судинний хірург спеціалізується на сучасних технологічних методах лікування хвороб венозної системи. Займається проведенням консультативних прийомів і оглядом, оцінкою індивідуальних параметрів пацієнта, підготовкою до майбутньої операції. Лікує такі хвороби, як варикозне розширення вен, судинні зірочки, хронічна венозна недостатність. В роботі використовує лазерні й ультразвукові технології. Практикує методи склеротерапії, здійснює мініфлебоектомію.
Проктолог, хірург
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 420/380 грн.
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3
Судинний хірург
Доктор Бондаренко Роман Володимирович спеціалізується в області хірургії. Оперативним шляхом лікує судинні захворювання, в тому числі варикоз, судинні зірочки і флебопатії. Володіє всіма сучасними методами хірургічного лікування флебологических недуг, в тому числі техніками проведення склеротерапії та мініфлебоектомії. Веде консультативний прийом, оглядає, підбирає оптимальний метод терапії, продовжує спостереження після проведеного оперативного втручання.