Біляч Андрій Теодозійович

Рентгенолог, МРТ-діагност
Рентгенолог, пріоритетним напрямком діяльності нейрорадіологія, якого є виконання всіх видів рентгенологічних обстежень. Регулярно удосконалює свої знання за допомогою тематичних курсів, семінарів.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б

Вчера была на обследовании у этого доктора, очень хороший специалист. Дай бог ему здоровья
Отличный доктор, единственный в Чернигове поставил нам верный диагноз, который потом подтвердили Киевские специалисты.
Очень хороший диагност. Исследование провел быстро и безболезненно. Рекомендую.
Олег Петрович
Був на обстеженні у цього лікаря, сподобалося. Обслуговування якісне, претензій немає.

• 1997 р. — Львівський державний медичний університет, медико-профілактичний факультет;
  • 1998 p. — інтернатура при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.Шупика по спеціальності «радіологія-діагностика».

Курси підвищення кваіфікації

• 2002, 2007 рр. — підвищення кваліфікації ПАЦ «Радіологія»;
  • 2006, 2008 p. — інформації та стажування з рентгенології;
  • 2008 p. — тематичного удосконалення по «Комп'ютерній томографії» при Національній медичній академії післядипломної освіти ім.Шупика;
  • 2011 р. — тематичного удосконалення «Магнітно-резонансна томографія в діагностиці захворювань різних органів і систем» при Харківській медичній академії післядипломної освіти.