Кезля Жанна Миколаївна

УЗД-фахівець
Доктор Кезля Жанна Миколаївна надає послуги діагностичних досліджень як для дорослих, так і для дітей. Проводить УЗД новонародженим. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці хвороб суглобів і ендокринної системи. Займається підготовкою до досліджень, інструктує з приводу проведення процедур, також здійснює розшифровку отриманих результатів.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б

10 травня '18р.
Жанна Николаевна очень хороший врач и прекрасный человек, много раз обращались и всегда помогала нашим детишкам. Спасибо большое.
Олеся
Жанна Николаевна спасла жизнь моему ребенку,она врач от бога.Она и сейчас нам очень помогает
Рита
Делала исследование дочери. Благодарна за понимание и поддержку, даже не ожидала такой чуткости
03 квітня '20р.
Очень крутой специалист. Жанна Николаевна самый грамотный доктор с которым мы сталкивались. Ей нет равных
Замечательный доктор, таких специалистов в наше время очень мало. Мы благодарны Жанне Николаевне за здоровье нашего малыша! Побольше бы таких отзывчивых, квалифицированных и приятных докторов.
Самый лучший врач!

• Івано-Франківська державна медична академія.

• 2016 р. — Інноваційні технології медичної допомоги новонародженим (НМАПО).
  • 2016 р. — Актуальні питання сучасної кардіографії (Український Доплерівський клуб).
  • 2016 р. — Актуальні проблеми функціональної та ультразвукової діагностики (ЧОБ).
  • 2017 р. — УЗ-діагностика в травматології та ортопедії (Український Доплерівський клуб).
  • 2017 р. — 12 Український форум ВПС (НПМЦ дитячої кардіохірургії)
  • 2017 р. — С