Гастроентерологи в Чернігові

Консультація гастроентеролога в клініці «ON Clinic» 450
Консультація гастроентеролога в клініці «Vidi» 570
Александра
Обратились к Елене Николаевне, она внимательно выслушала, обследовала и назначила лечение. Сейчас уже все позади. Спасибо доктору.
09 лютого '17 г.
Лиза
Моя болезнь не лечится и остается только искать методы, облегчающие состояние. Прошлый врач справлялся с этим прекрасно, но после переезда пришлось искать нового, в надежде на то, что найду как минимум хорошего специалиста. Мне более, чем повезло: я нашла не просто "хорошего" врача, но отличного доктора и прекрасного человека. Рекомендую
03 січня '17 г.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань органів травної системи. Приймає пацієнтів з печією, виразкою шлунку, колітом, панкреатитом, гастритом, синдромом подразненого кишечника, холециститом та дуоденітом. Систематично бере участь в науково-практичних конференціях і семінарах.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3
Гастроентеролог
Доктор Жила Людмила Григорівна надає послуги діагностики та лікування захворювань органів травної системи різної етіології. Консультує в якості ендокринолога, проводить огляд, розшифровує результати діагностичних досліджень. Лікує інфекції та запальні процеси шлунково-кишкового тракту, такі як, гастрити і холецистити. Практикує медикаментозне лікування, також становить індивідуальні дієти для хронічно хворих пацієнтів.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3
Гастроентеролог
Доктор Коростень Олена Миколаївна спеціалізується на гастроентерології. Займається лікуванням хвороб шлунково-кишкового тракту у дітей. Консультує, здійснює комплексні огляди і діагностику недуг гастроентерологічного профілю. Застосовує консервативні методи терапії таких захворювань, як гастрити, отруєння, гельмінтози. Також надає послуги складання персональних дієт відповідно до індивідуальних показників стану здоров'я малюка.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б