Комісаренко Анна Володимирівна

Онколог
Лікар вищої категорії
Консультовані патології: рак молочної залози, рак легенів, пухлини шлунково-кишкового тракту, онкоурологія, онкогінекологія, меланома.

Професійний лікар, чуйна людина, усе це можна сказати про Анну Володимирівну! Завдячую їй своїм здоров'ям! Ви справжній професіонал та знавець своєї справи! Продовжуйте і надалі допомагати людям. Ви робите хорошу справу! Рекомендую!!!
Надія
Дуже вдячна Анні Володимирівні за допомогу у постановці та своєчасному лікуванні моєї хвороби. Ви справжній професіонал своєї справи та лікар від Бога! Хочу побажати Вам наснаги та терпіння у Вашій нелегкій справі! Рекомендую!

• 2002 р. — Дніпропетровська Державна Медична Академія
  • 2003 — інтернатура

• Кожні 5 років — передатестаційні цикли з онкології (проводилися в Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві).
  • Кожні 3 роки — Тематичні удосконалення
  • Кожні 2 роки — міжнародні онкологічні конференції (ESMO, ASCO, ESTRO, RUSSCO).
  • Тричі на рік — участь у тематичних та/або навчальних програмах з онкології.

• Член УПУ (Український Психологічний Унів
Схожі спеціалісти:
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог