Лікарі онкологи в Києві (метро Нивки)

Олена Анатоліївна
Дуже уважний, контактний та чуйний, як людина. Кваліфікований, як спеціаліст, що може вдало провести дослідження та у доступній формі пояснити пацієнту всі можливі негаразди його здоров'я, якщо такі виявлені. Рекомендую.
Тетяна Панасюк
Дуже чуйний та уважний лікар.
30 листопада '-1 г.
Я очень благодарна Лузан Павлу Викторовичу, это доктор от бога.Своим граммотным подходом к моей болезни, он дал шанс на жизнь. Моя семья очень ему благодарны.Мы и ему желаем Мира и Здоровья, счастья, тепла и добра. Как хорошо, что есть такие Люди, как Павел Викторович, спасибо.
Максим
Були суперечливі думки лікарів щодо з'явилися ущільнень у грудях. Ось звернулася до Павла Вікторовича і зараз проходжу призначені ним дослідження. Поки все відмінно - кваліфікований і уважний лікар.
20 грудня '16 г.
Мамолог, Онколог
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Ендоскопіст, Онколог, Онкохірург
Викликати лікаря додому
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Лікар мамолог, онколог, хірург першої категорії. Надає послуги з оперативного лікування онкологічних захворювань молочної залози, м'яких тканин, шкіри із застосуванням методик пластичної хірургії, володіє методами радіохвильової хірургії. Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7