Лікарі онкологи в Києві (метро Звіринецька)

Ярослав
Ірина Сергіївна неперевершений спеціаліст. була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, все чітко та злагоджено. розмовляє все по справі, після її пояснень не залишається жодних запитань. Спеціаліста рекомендую!
07 березеня '20 г.
Людмила С.
У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.
16 лютого '20 г.
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
мамолог, онкохірург
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом1 онлайн запис
Гастроэнтеролог, Терапевт
Лікар-гастроентеролог, терапевт першої категорії, займається діагностикою хвороб шлунково-кишкового тракту, становить персональні дієтичні програми і індивідуальні програми лікування. Азали Гурамовна виконує скринінг онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту і передопераційну підготовку при жовчнокам'яній хворобі, виразці. Є автором 9 наукових робіт, вільно володіє трьома мовами (англійська, грузинський, італійський). В роботі використовує результати діагностичних досліджень, розробляє для пацієнтів персональні схеми лікування.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт