Лікарі онкологи в Києві (Подільський район)

Лікар ,який справив на мене дуже приємні враження.Дуже тактовний,відкритий у спілкуванні з пацієнтами,відчувалась легкість з перших хвилин як тільки я зайшла до нього в кабінет .Рекомендую ,ви точно не пошкодуєте ,якщо запишитесь на прийом.
30 листопада '-1 г.
Виталий И.
Чудовий, та відповідальний фахівець. Нещодавно були у неї на прийомі, залишилися під приємним враженням від компетентності лікаря. Все пройшло на найвищому рівні. Лікар справді намагається допомогти у вирішенні проблеми. Рекомендую!
10 березеня '20 г.
Elena Reutter
Тетяна Іванівна, просто чудовий спеціаліст! Її компетентність не підлягає ніяким сумнівам. На прийомі веде себе професійно, ввічливо,та максимально уважно до пацієнта. Усім задоволені. Неодмінно прийдемо з повторним візитом.
06 лютого '20 г.
Анастасия
Приогромнейшее спасибо Остапец Татьяне Ивановне за высочайшего уровня компетентности и чуткости консультацию для моей дочери
07 жовтня '20 г.
Онкохірург
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патології молочної залози. Виконує індивідуальну розробку хіміотерапевтичного лікування пацієнтів з онкопатологією, оперативні втручання при злоякісних і доброякісних утвореннях молочних залоз, оперативні втручання при патології судин, пластичні і реконструктивно-відновлювальні операції ділянці обличчя. Проводить радикальну мастектомію, органозберігаючі операції на молочній залозі з використанням реконструктивно-пластичних методик, катетеризацію артерій для проведення внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії при локально-поширеному раку молочної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Трихолог, Дерматолог, Дерматоонколог, Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань волосся і шкіри. Приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Успішно лікує хламідіоз, гонорею, трихомоніаз, атопічний дерматит, вугровий хвороба, акне, псоріаз. Виконує тріхоскопію і дерматоскопію. Проводить видалення новоутворень шкіри (кріодеструкція і електрокоагуляція). Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Ендоскопіст, Онколог, Онкохірург
Викликати лікаря додому
Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар займається лікуванням захворювань шкіри і волосся. Виконує дерматоскопію, тріхоскопію і біопсію шкіри. Проводить видалення шкірних новоутворень різними методами. Здійснює прийом дорослих і дітей. Лікує алергічний дерматит, мікоплазмоз, вірус папіломи людини, грибкові патології шкіри, уреаплазмоз. Спеціалізується на мезотерапії і биоревитализации.