Гоголь Олександр Іванович

Онколог, хірург
лікар вищої категорії
Лікар-онколог Вищої кваліфікаційної категорії, лікар-хірург II кваліфікаційної категорії, консультує пацієнтів у процесі діагностики, а також онкопацієнтів після хіміотерапії, виконує хірургічні маніпуляції й амбулаторні операції.

Ліда
Доктор відмінно попрацював. Поставив діагноз, призначив лікування. Одразу помітно що компетентний лікар. Мені довелося трохи почекати, але це нічого. Воно і не дивно адже лікар дійсно кваліфікований, і пацієнтів у нього дуже багато.
Олена
Відмінний лікар, швидко поставив діагноз, призначив точне лікування. З урахуванням моєї роботи, що б я не була довго на лікарняному. Лікар, за один візит, вирішив складну проблему! За що я йому безмежно вдячна! Обов'язково прийду знову!

• 1977 р. — закінчив Ворошиловградський Медичний Інститут, спеціалізація: хірургія.

Курси підвищення кваліфікаці

• 2007 р. — курси по пластичній хірургії.
  • 2015 р. — курси по хірургії.
  • 2018 р. — курси по загальній хірургії.

• Член союзу українських онкологів.
  • Член асоціації хірургів України.
Схожі спеціалісти:
Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог