УЗД судин голови і шиї в Києві цілодобово

УЗД судин голови і шиї 900 грн.
УЗД судин голови і шиї 1050 грн.
УЗД судин голови і шиї 350 грн.
УЗД судин голови і шиї 1080 грн.
УЗД судин голови і шиї 720 грн.
УЗД судин голови і шиї 900 грн.
УЗД судин голови і шиї 550 грн.
УЗД судин голови і шиї 550 грн.
УЗД судин голови і шиї 800 грн.
УЗД судин голови і шиї 1090 грн.
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Аліна
Лікарі тут хороші спеціалісти та відповідально ставляться до своєї роботи. Дякую.
Надежда
Спасибо всему персоналу клиники , а особая благодарность Самусенко Игорю Валентинович у и всему медперсоналу с которыми проводил мне операцию,
Евгения Г.
Відмінний фахівець! Уже декілька років ходжу тільки до нього, адже спеціаліст перевірений та ефективно виконує свої обов'язки. В мене є певні проблеми зі спиною, тому я часто звертаюся до Павла Сергійовича за допомогою. Рекосендую!
01.03.2017
Уже тривалий час, мене нестерпно болить шия. В мене сидяча робота, і шия дуже сильно затікає. Вирішила звернутися до цього масажиста. Вже після першого сеансу, я відчула значне полегшення. Дякую Вам за проведену роботу! Рекомендую!
Тина
Дуже хороший спеціаліст. Моя мама проходила у нього курс реабілітації. Вадим Вікторович розробив для неї індивідуальну програму реабілітаційних заходів. Зараз вже помітний перший прогрес. Дуже задоволена його роботою!
Илларион
Не так давно, я зломав обидві ноги. Стрибнувши з дамби у воду, та вдарившись об дно. Більше двох місяців я відлежав в травматології. Після того як мені зняли гіпс, звісно стати на свої ноги я уже не зміг. Звернувся до цього лікаря. Він професійно виконав свої обов'язки. Дякую!
Сеть клиник Viva
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • Ультразвукова доплерографія судин голови та шиї 1 090
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100 , Київська область, Вишгородський район
Оздоровчо-реабілітаційний центр "Сосни" використовує передові реабілітаційні методи, проводить індивідуальний підбір програм з відновлення, знаходиться на природі у 30-ти кілометрах від Києва. Надає послуги функціональної діагностики, косметології, фізіотерапії, масажу, мануальної терапії, неврології та ін. Можливе санаторно-оздоровче лікування з...
  • Ультразвукова доплерографія судин голови та шиї 1 090
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Центр "Меддопомога" спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • УЗД судин голови та шиї 3 000
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21
Медичний центр "Кібер Клініка Спіженка" спеціалізується в лікуванні онкологічних хвороб за допомогою радіохірургії, хіміотерапії, променевої терапії, нейрохірургії. Підвищена увага приділяється ранній діагностиці і профілактиці. Медичний центр має вищу категорію акредитації, нагороджений державною премією. Ведеться активна співпраця з Європейськими та...
  • УЗД судин шиї 780
3,7