Сторінка 17. УЗД органів калитки в Києві

Знайдено 247 клінік

Сб Нед Цілодобово
Георгий
Очень внимательный , грамотный доктор С глубокими знаниями своей специальности ! Рекомендую !
Вера И.
Консультации Ирины Валериевны дорогого стоят. Точность, с какой она ставит диагноз, помогла мне избежать хирургического вмешательства. Выявили (на ранней стадии) воспаление молочной железы. Моя благодарность безгранична.
Владлена
Стела Михайловна - из тех врачей, которые не лечат по старому шаблону, а разрабатывают индивидуальные схемы лечения. Насколько эффективно такое лечение, прочувствовала на себе. Это было именно то, что нужно мне. Очень благодарна за результат.
Наталия
Я думаю Екатерина Сергеевна вспомнит пациентку с подозрением на гидррцефалию. Вы вернули меня к жизни! Вы, врач офтальмолог, подняли меня на ноги. Без преувеличения, когда меня впервые привезли я лежала. Спасибо Вам!!!!
Моих сложных, недоношенных детей с МВПР поставила на ноги, скоординировала, реабилитировала и отправила в нормальную полноценную жизнь. Врач с большой буквы. Очень строгая, требовательная.
Алла Григорьевна, Г.Кривой Рог
Хочу выразить благодарность врачу Шульгину Алексею Васильевичу, за то что живу, а ведь мне уже 70 лет больше 10 лет болею диабетом.Благодаря вам и вашим препаратам я жива Вы доктор от Бога.Спасибо.С. ув.Семья Мельниченко.
Спеціалізована клініка "Модерний діабетичний центр" проводить діагностику та лікування дітей і дорослих з ендокринними патологіями. Крім ендокринолога в центрі прийом ведуть фізіотерапевт, офтальмолог, подолог фахівець, що займається проблемами стоп. Клініка розпорядженні власну діагностичною лабораторією та денним стаціонаром.
Київ вул. Сирецька, 32
м.Сирець35 9 м.Дорогожичі40 7
Лікувально-діагностичний заклад, що спеціалізується переважно на профілактиці, діагностиці та терапії дитячих захворювань. Деякі спеціалісти приймають також і дорослих пацієнтів. У клініці працюють лікарі більш ніж десяти спеціалізацій.
Київ вул. Миропільська, 15 Б
р.Дніпровський
Багатопрофільний медичний центр "Юрінмед" надає всебічну медичну допомогу в обстеженні і лікуванні захворювань по 12 різним спеціальностям.
Київ вул. Вишгородська, 45А / 6
р.Оболонський
Центр репродуктивної медицини "Nativita (Натівіта)" спеціалізується на лікуванні жіночого і чоловічого безпліддя. Клініка застосовує комплексні протоколи терапії, враховуючи всі індивідуальні особливості пацієнта. Спеціалісти центру активно впроваджують в роботу останні досягнення біомедицини.
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки13 4 м.Харківська20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі;...
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Медичний центр "Веста" спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для пацієнтів всіх вікових категорій. В установі ведуть прийом андрологи, терапевти, дерматологи, гінекологи, неврологи, офтальмологи, хірурги, педіатри та інші фахівці.
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м. Академмістечко15
Багатопрофільний медичний центр "ЛЕЛЕКА" - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • УЗД органів калитки 710
Київ Харківське шосе, 56
м.Лівобережна10 м.Харківська10
  • Ультразвукове дослідження органів калитки 450
  • Ультрасонографія органів калитки 700
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирська60 10 м.Теремки17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки9 7 м.Осокорки20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.