Сторінка 2. МРТ стопи в Києві

Знайдено 30 клінік

Сб Нед Цілодобово
Посетила доктора диагноста УЗИ Щербакова А.И., очень внимательньій,деликатньій,компетентньій специалист.Собрал анамнез,задавал уточняющие вопросьі,бьіло ощущение индивидуального подхода,а не потока.Очень благодарна за консультацию и рада полученньім результатам!Мне не пришлось принимать еще 3 месяца серьезньій препарат.Рекомендую от чистого сердца!
Добрый день. В эту клинику попала по рекомендации семейного врача. Нужно было сделать УЗИ. Атмосфера просто супер. Большое спасибо за такое обслуживание. На ресепшене очень внимательны и вежливы. Побольше бы таких людей. И мы бы меньше болели.19/ 02/2020
В этой клинике я лечусь не первый год,и очень довольна и врачами и атмосферой, ни один из специалистов,к которым я обращалась не оставил делать лучшего,все внимательны и очень опытны .
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,отзывчивая.Понимаете очень важно когда приходишь к специалисту и выходишь с полным пониманием о себе и своём здоровье.Женщина врач буквально разжевала и положила в рот о состоянии.Это очень важно девочки.Не возникало даже мысли заходить в интернет и дополнительно почитать о диагнозе.По больше бы таких специалистов.Советую.Я довольна
Олеся
Здравствуйте !Хочу поделиться отзывом о клинике и о специалисте к которому обращалась в этот центр.Начало беспокоить боли внизу живота,запереживала.Я обратилась к гинекологу.Девочки ,лучшего специалиста я не встречала,честно.Врач гинеколог женщина внимательная,умная,выслушает,объяснит расскажет по проблеме ,разжуёт и подождёт в рот в хорошем смысле.Это я к тому что важно выйти от врача и четко понимать что с тобой и причина.Не возникает мысли потом залезать в интернет и дополнительно искать информацию.Консультация и лечение на высшем уровне.Обращайтесь не пожалеете
Евгения
Была на приёме у доктора Ушакова, осталась довольна,
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Чернігівська5 4
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • МРТ гомілковостопного суглоба - час виконання 20 хв. 2 200
  • МРТ гомілковостопного суглоба з контрастним посиленням - час виконання 40 хв. 3 700
  • МРТ ступні - час виконання 20 хв. 2 200
  • МРТ ступні з контрастом - час виконання 40 хв. 3 400
2,1
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
  • МРТ плесни та пальців ступні «TOSHIBA ELAN» 1,5 Тесла 1 730
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • МРТ дистального відділу ступні (плесна та фаланги) 1 750
  • МРТ дистального відділу ступні (плесна та фаланги) з контрастом 4 100
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Експертне МРТ стопи 2 940
Київ вул. Сімферопольська, 8
м.Харківська42 6
Лікувально-діагностичний центр "МІБС" спеціалізується на проведенні УЗД т МРТ-діагностики різноманітних захворювань. Центр обладнаний високоточною медичною технікою (томографи SIEMENS). Діє гнучка система знижок та пільги для деяких категорій населення (ветерани, ліквідатори аварії на ЧАЕС тощо).
  • МРТ однієї стопи от 1 900
Инновационная диагностика
Київ вул. Ревуцького, 44 А
м.Харківська6 1
Інноваційна діагностика на Ревуцького спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні досвідченими лікарями-рентгенологами.
  • МРТ дистального відділу ступні: кістки плесни та фаланги пальців (розширене) 2 100
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • МРТ ступні 1 500
  • МРТ ступні з контрастним посиленням 2 600
Київ вул. Богатирська, 30 , Оболонь
м.Героїв Дніпра41 10
МедімПульс плюс — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень. Всі процедури здійснюються на сучасному і високоточному обладнанні. На підставі результатів, фахівець призначає комплексне лікування.
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лук'янівська16 7 м.Дорогожичі21 8 м.Тараса Шевченко41 14
Спеціалізацією "Клініки Апаратної Косметології" СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.
3,7
Київ пр-т Комарова, 3
м. Берестейська39 14
Діагностичний центр "MediVIP" спеціалізується на проведенні комп’ютерної та магнітно-резонансної томорафії. Співробітники центру - досвідчені лікарі-рентгенологи. Центр обладнаний високоточним діагностичним обладнанням (EXCELART, Vantage, APERTO. Співробітники центру гарантують повну анонімність пацієнтів.
Київ, вул. Іллінська 3/7
м.Контрактова площа 9 5