Сторінка 3. МРТ гомілковостопного суглоба в Києві

Знайдено 38 клінік

Сб Нед Цілодобово
Олеся
Я дуже задоволена послугами в центрі і не розумію, звідки можуть взятися негативні відгуки. Мені треба було зробити рентген. Записалася - витратила кілька хвилин. Як готуватися - все розповіли по телефону, ніякої інформації шукати не треба самій. Прийшла на свій час і одразу пішла на рентген, не чекала. Результати по емейлу надіслали, все чітко, опис зрозумілий, якщо лікар хоче щось уточнити в радіолога - є зв'язок. Все справді дуже сучасно та зручно. Раджу звертатися сюди, моя лікарка сказала, що в них найточніша рентген апаратура в Києві і тому найінформативніші знимки.
Катерина
Хочу подякувати персоналу центра за добре і уважне ставлення до моєї літньої мамі. У центр приїжджали першого серпня. Вона проходила обстеження головного мозку. Ніякого дискомфорту під час процедури не відчувала. Ми залишилися дуже задоволені.
Евгения
Качеством обследования, отношением медицинского персонала довольна. У меня каких-либо претензий не возникло. Спасибо за добросовестность.
Андрій
Доброго дня. Перед МРТ черевної порожнини переживав сильно, але процедура пройшла дуже добре, ніякого страху не було, я сильно здивований.
Юля
Перед исследованием сильно переживала, так как никогда не делала МРТ. Специалист успокоил и рассказал, как все будет проходить. Спасибо.
Яна
Дуже все сподобалося. Весь персонал дуже привітний, дівчинки на рецепшн завжди заспокоять і дадуть відповідь на хвилюючі питання. Спасибо большое за теплий прийом, будемо рекомендувати ваш центр всім знайомим.
Київ вул. Богатирська, 30 , Оболонь
м.Героїв Дніпра41 10
МедімПульс плюс — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень. Всі процедури здійснюються на сучасному і високоточному обладнанні. На підставі результатів, фахівець призначає комплексне лікування.
4,3
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 13
м.Вокзальна38 10 м.Олімпійська22
Приватний діагностичний центр М24 пропонує по МРТ перелік послуг: дослідження хребта, дослідження голови і шиї, дослідження судин, дослідження суглобів, дослідження серця, дослідження внутрішніх органів, комплексні дослідження органів, МР-ангіографія з контрастом, динамічні дослідження з контрастуванням.
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лук'янівська16 7 м.Дорогожичі21 8 м.Тараса Шевченко41 14
Спеціалізацією "Клініки Апаратної Косметології" СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.
Київ пр-т Комарова, 3
м. Берестейська39 14
Діагностичний центр "MediVIP" спеціалізується на проведенні комп’ютерної та магнітно-резонансної томорафії. Співробітники центру - досвідчені лікарі-рентгенологи. Центр обладнаний високоточним діагностичним обладнанням (EXCELART, Vantage, APERTO. Співробітники центру гарантують повну анонімність пацієнтів.
Київ, вул. Іллінська 3/7
  • МРТ гомілково-ступневого суглоба (один суглоб) 1 400
8,3
Київ Вул. Олександра Довженко, 3 , Шулявка
м.Шулявська12 2 м.Дорогожичі22 8 м.Політехнічний інститут29 7
НBMedical — це новий медичний центр площею 2000 м.кв. із новітнім діагностичним обладнанням 2021 року випуску, консультативним прийомом лікарів та лабораторією.
  • МРТ гомілково-ступневого суглобу та проксимального відділу ступні 2 900
  • МРТ гомілково-ступневого суглобу та проксимального відділу ступні з контрастом 4 700
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • МРТ гомілковостопного суглоба 3 000 2 850