У МЕДІКОМ приймають лікарі експертного рівня Мережі клінік АДЖИБАДЕМ

9,6
Пн — Пт: 08:00-22:00Сб: 08:00-20:00Вс: 08:00-20:00
24-11-2016
Тільки 8-9 грудня 2016 року кращі фахівці провідної клініки Аджибадем (Туреччина) - ОТОЛАРИНГОЛОГ-ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ, ДИТЯЧИЙ ТА ДОРОСЛИЙ ортопед-травматолог - будуть вести прийом пацієнтів в Печерському підрозділі клініки МЕДІКОМ.
Doc. Dr. Barış Kocaoğlu

Доцент, доктор Бариш Коджаоглу (Doc. Dr. Barış Kocaoğlu). Дитячий та дорослий ортопед-травматолог

Спеціалізація:

• ортопедія і травматологія;
  • захворювання плечового та ліктьового суглобів;
  • хірургія стопи та гомілковостопного суглоба.
    • Стаж роботи: 16 років

Кар'єра: Після отримання базової медичної освіти в Туреччині у 2002 році, виграв стипендію на навчання за напрямом «Дитяча хірургія» в Університеті Айови (University of Iowa - один з найстаріших громадських дослідницьких університетів США, розташований в місті Айова-Сіті штату Айова).

У 2006 році він знову пройшов тут навчання за напрямом «Спортивна медицина» (хірургія стопи та гомілковостопного суглоба, коліна, плеча, артроскопічна хірургія).

На даний момент Бариш Коджаоглу проводить активну практичну та наукову діяльність в сфері медицини. Лікар займається лікуванням ортопедичних захворювань у дорослих та дітей в клініці Acibadem-Kadıköy, поєднуючи роботу з викладацькою діяльністю в званні доцента в Університеті Acibadem на факультеті Ортопедії і Травматології. Доктор є автором багатьох міжнародних і національних турецьких наукових публікацій, а також э учасником різноманітних міжнародних та турецьких наукових конференцій лікарів.

Професор, доктор Тамер Ердем (Prof.Dr. Tamer Erdem). Отоларинголог, пластичний хірург

Спеціалізація:

• Отоларингологія (захворювання вуха, горла, носа);
      • Лицьова пластична і реконструктивна хірургія.

Компетенції лікаря:

• омолодження;
      • ринопластика (пластика носа);
      • блефоропластика (пластика повік);
      • ментопластика (корекція підборіддя);
      • отопластика (пластика вух);
      • лікування раку шкіри;
      • хірургічне лікування аденоїдів, гланд.

Стаж роботи: 23 роки

Кар'єра: Професор Тамер Ердем здобув вищу медичну освіту в Туреччині. Протягом тривалого часу проходив стажування в США в Університеті University of Washington (Відділення Отоларингології, Відділення косметичної хірургії), у клініці Virginia Mason Hospital (Відділення Отоларингології, Центр пластичної хірургії), а також в Центрі пластичної хірургії Larrabee Facial Plastic Surgery Center.

На даний момент працює в клініці Acibadem- Кадикёй, успішно поєднуючи практичну діяльність з науковою роботою. Доктор Тамер Ердем володіє почесним званням професора, є членом багатьох міжнародних і національних професійних спільнот лікарів та автором різноманітних наукових публікацій. Викладає на Кафедрі Отоларингології Медичного Факультету Університету Acibadem.

У МЕДІКОМ приймають лікарі експертного рівня Мережі клінік АДЖИБАДЕМ

У вас є можливість:

• отримати консультацію турецького фахівця, не виїжджаючи за межі України;
  • отримати рекомендації кращих представників європейської медицини щодо вирішення конкретних медичних проблем;
  • при необхідності стати пацієнтом Мережі клінік АДЖИБАДЕМ і продовжити лікування в Туреччині.

Вартість одного прийому у лікаря - 2950 грн.

Прийом проводиться в супроводі медичних перекладачів.

Консультації будуть проходити в клініці МЕДІКОМ за адресою:

вул. Анрі Барбюса, 37/1 (Новопечерський провулок, 3).

Ліцензія Мережі клінік АДЖИБАДЕМ №50391 від 21.05.2012 р.

Ліцензія клініки МЕДІКОМ AE №571644 від 27.11.14 р.