4-6 квітня 2017 року відбудеться у Львові 23-а медична виставка «ГалМЕД»

26-12-2016
Львівський медичний форум — найбільша подія Західної України, куди з'їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників світу і безпосередньо виробники приладів медичного призначення, обладнання та фармацевтичних препаратів всієї України.
4-6 квітня 2017 року відбудеться у Львові 23-а медична виставка «ГалМЕД»

За роки свого існування саме Львівський медичний форум став ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування і передових технологій, обміну досвідом між фахівцями різних регіонів України та зарубіжжя.

В рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних фахівців та відомих фірм-виробників галузі. Форум проходить за підтримки МОЗ України та Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

Тематичні розділи виставки «ГалМЕД»:

• лікувальне, діагностичне та реабілітаційне обладнання;

• медичні прилади та інструменти;
  • лабораторна медицина;
  • засоби реабілітації та товари для людей з обмеженими можливостями;
  • засоби надання невідкладної допомоги;
  • офтальмологічні послуги та обладнання;
  • оптика та окуляри;
  • фармацевтичні препарати;
  • сучасна клініка та послуги;
  • медичний одяг, засоби санітарії та дезінфекції;
  • страхова медицина;
  • біологічно активні добавки, фітопродукти та лікувальна косметика.

Тематичні дні Форуму:

• 4 квітня 2017 р. — Науково-практична конференція «Медикаментозна алергія: мульти-дисциплінарний підхід».
  • 5 квітня 2017р. — Науково-практична конференція «Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації»
  • 6 квітня 2017 р. — Симпозіум з міжнародною участю «Репродуктивне здоров’я жінки в реаліях сучасного світу».

Львівський медичний форум внесений до "Реєстру медичних виставок і реєстр з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році".

Урочисте відкриття виставки — 4 квітня о 10.00.

Місце проведення — м. Львів, вул. Коперника, 17 (Львівський Палац Мистецтв).

Детальна програма конференції доступна на сайті:

З усіх питань, пов'язаних з участю в конференції, будь ласка, телефонуйте:

067-671-14-36, (032)2971369

Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.