Склеротерпія в МЦ "Агапіт"

Киев ул. Александра Мишуги, 2
Пн — Пт: 08:00-20:00Сб: 08:00-20:00Вс: 09:00-15:00

Хирург, Сосудистый хирург, Флеболог

11 лет опыта

31-01-2018
Один із найефективніших методів лікування варикозної хвороби є склеротерапія.
Склеротерпія в МЦ "Агапіт"

В МЦ Агапіт проводиться склерозування за допомогою склерозантів в чистому вигляді та методикою foam-form або пінною склеротерапією. Метод вибору та його ефективність визначається від стадії варикозної хвороби та діаметру варикозно змінених вен. Ефект від лікування пацієнт побачить одразу під час проведення маніпуляціі. Остаточний результат досягається від 1 тижня до 1 місяця.

Малоінвазивне лікування венозної хвороби за методом foam-form надає можливість усунути уражені варикозною хворобою вени. Механізм дії склеротерапії під контролем ультразвуку досягає зрощення між стінками розширених варикозних вен. Пінна склеротерапія дозволяє успішно склерозувати навіть дуже великі вени, що для інших методів було недоступно. Введення препарату виконується під контролем ультразвукового сканера. Ультразвук дозволяє побачити місце для ін'єкції, що зменшує кількість введеного препарату, роблячи процедуру абсолютно безпечною і безболісною.

Введений препарат-склерозант викликає розчинення внутрішнього шару вени — інтими. Оголюється середній шар — медія, який складається з сполучної тканини. Притиснення передньої і задньої стінок вени, що складаються з однієї сполучної тканини, призводить до зрощення їх між собою. Таким чином, вена начебто сплющується, поступово зростає. Ток крові припиняється. Для успіху процесу необхідно на деякий час щільно притиснути вени. Для цього використовується зручний компресійний трикотаж. Усі “процеси” у вені завершуються через місяць, вона перетворюється в тонкий підшкірний тяж. Ефективність склеротерапії залежить від концентрації препарату, часу його впливу на венозну стінку.

Склеротерапію в клініці “Агапіт” проводить лікар Неділько Анатолій Анатолійович.