Дерматологи в Житомирі

Консультація дерматовенеролога в клініці «Відновлення» 390
Повторний прийом дерматолога ( протягом 15 днів від первинної консультації) в клініці «Oxford Medical» 330
Валерия
Обращалась для вскрытия гнойника на ноге. Спасибо за труд!
06 липня '16 г.
Лада
Недашківська дуже хороший лікар, справжній професіонал своєї справи. Крім виконання у неї основних процедур, Ангеліна Максимівна підказала як доглядати за собою в домашніх умовах. Дякую!
17 жовтня '16 г.
Маша
Врач вылечила меня, огромное спасибо!
19 серпня '16 г.
Геннадій
Володимир Леонідович - дуже розумний і досвідчений лікар. ВЗразу заспокоїв мене і назвав можливий діагноз. Відправив мене на аналізи, які підтвердили захворювання. Призначив хороші препарати і процедури - вилікував.
23 жовтня '16 г.
Я безгранично Вам благодарна!
11 вересня '16 г.
Юрій
Після відпочинку на морі з'явилися плями, що лущаться на тілі, я вже всякого собі надумав про причини їх появи. Звернувся до Косовану, доктор мені швиденько діагноз поставив і лікування прописав. Все не так страшно було. Дякую док!
23 вересня '16 г.
Трихолог, дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, косметолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри та волосся. Проводить дерматоскопію та трихоскопію. Виконує пересадку волосся та видалення шкірних новоутворень. Лікує акне, псоріаз, грибкові ураження шкіри та нігтів, себорею, вітіліго, дерматити та екзему.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Житомир вул. Вітрука, 32
Дерматовенеролог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Житомир вул. Любарська, 4
Дерматолог, подолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дерматологічних захворювань у дорослих та дітей. Приймає дітей з підвищеною пітливістю ніг, грибковими ураженнями шкіри стоп та нігтів, мозолями та натоптишами. Лікує також підошовні бородавки, врослі нігті та тріщини на шкірі п'ят.
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Житомир вул. Любарська, 4
Дерматовенеролог
Володимир Федорович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Лікукує такі захворювання, як екзему, себорею, розацеа, акне, фотодерматоз, грибкові ураження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хірург
Лікар Гончарук Антон Віталієвич спеціалізується в області хірургії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гострими хірургічними захворюваннями та судинними патологіями. Лікар займається хірургічним лікуванням врослого нігтя, висіченням родимки, флебектомією, тромбектомією. Спеціалізується на здійсненні перев’язок з метою швидшого загоєння ран, знятті післяопераційних швів.
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар Недашковська Ангеліна Максимівна спеціалізується в області дерматовенерології, косметології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венеричними захворюваннями. Лікар займається лікуванням контктного, атопічного дерматиту, псоріазу, грибкових уражень шкіри, сифілісу, рожевого лишаю, гострокінцевих кондилом. Спеціалізується на проведенні косметичного пілінгу, накладанні косметичних масок.
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27